Popüler video oyunlarından Cyberpunk 2077, Steam üzerinde büyük çaplı bir indirim aldı. Böylece oyunun fiyatı son derece cazip hale geldi. İşte habere ilişkin detaylar…

Zaman zaman sizlere dikkat çekici video oyunu indirimlerini haber veriyoruz. Uygulanan Steam indirimleri oyunları normalde olduğundan çok daha uygun fiyatlardan satın almaya yaramakta olup, zaman zaman büyük çaplı indirimler gerçekleştiriliyor.

Piyasaya sürülme tarihi 10 Aralık 2020 olan, ilk çıktığında sancılı bir dönem geçiren ancak zaman içerisinde oyun hataları giderilerek daha iyi bir hale getirilen Cyberpunk 2077 ile ilgili Steam platformunda büyük bir indirim gerçekleştirildi. Normal fiyatı 249,00 TL olan Cyberpunk 2077, %50 oranında büyük bir indirim aldı ve böylece fiyatı yarı yarıya indi. Uygulanan indirimle beraber oyunun yeni fiyatı 124,50 TL olurken, böylece oyun çok daha cazip hale geldi. Özellikle Doların Türk Lirası karşısında yükselişte olduğu şu günlerde uygulanan bu denli büyük bir indirimin değerlendirilebilecek seviyede olduğunu söyleyebiliriz.

Cyberpunk 2077 Hakkında

Gösteriş ve gücün çılgınlığa kapılmış hali olan hayali Night City küme kentinde geçmekte olan bir macera oyunu olan Cyberpunk 2077, açık dünya dinamikleriyle bezenmiş bir yapımdır. Oyunun geliştiricisi ve yayıncısı, daha önce meşhur The Witcher serisini de ortaya koyan CD Projekt RED firmasıdır. The Witcher oyunundan en büyük farkı ise geçtiği dönem ve işlenen konulardır. Cyberpunk 2077’de dilerseniz kanun kaçağı bir paralı asker olarak , dilerseniz maceracı bir gezgin olarak, dilerseniz de illegal işler çeviren iş adamı olarak oynayabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

Oyunu oynayabilmek için en az Intel Core i5 3570K veya seviyesinde AMD işlemci, 8 GB RAM, 70 GB boş alan, DX 12 destekli GTX 780 veya AMD RX 470 grafik kartı gerekmektedir.

(Visited 37 times, 1 visits today)