Cyberpunk 2077 , yeni yıla girerken büyük bir indirim aldı. Oyun yeni yıla günler kala %50 indirim aldı ve böylece oyuncular için önemli bir fırsat ortaya çıkmış oldu.

Video oyunu dünyasındaki çalışmalarını sürdürmeye devam eden CD Projekt RED, Cyberpunk 2077 oyununu duyurduktan sonra büyük bir heyecana neden olmuştu ancak oyun çıktıktan sonra oyuncular için pek çok hususta hayal kırıklığına da neden olmuştu. Her şeye rağmen Cyberpunk 2077 yapımı zaman içerisinde kendi bünyesindeki hataları giderdi ve böylece daha sorunsuz bir deneyim meydana geldi.

Siber haydut paralı asker olarak oynadığınız, Night City küme kentinde geçmekte olan video oyunu Cyberpunk 2077’de hem hayatta kalma mücadelesi veriyor hem de hikayeyi şekillendirecek kritik hamleler yapıyorsunuz. Kategorisinde iddialı bir oyun olan Cyberpunk 2077 için sıklıkla güncellemeler de yayınlanıyor ve böylece oyun geliştirilmeye devam ediyor. Bu sefer de oyun için yıl sonu indirimi gündeme gelmiş durumda.

Cyberpunk 2077 video oyunu için Steam platformu üzerinde büyük bir indirim uygulanmış durumda. Böylece normal fiyatı 249,00 TL olan video oyununu yarı fiyatından yani 124,50 TL’den satın almak mümkün hale geldi. Böylece oyunu normalde olduğundan çok daha cazip bir rakamdan satın almış oluyorsunuz.

Uygulanan indirim fırsatı ile beraber cazip hale gelen yapım 5 Ocak 2023 tarihine kadar indirimli olarak satın alınabiliyor. Böylece oyuncular için güzel bir fırsat sunulmuş olduğunu söyleyebiliriz.

Bu arada CD Projekt RED firması şu an The Witcher serisi üzerinde de yoğun bir mesai harcıyor. The Witcher serisi kapsamında çok sayıda yeni oyun piyasaya sürecek olup ekip, oyunlarında Cyberpunk 2077 video oyununun ilk sunulduğu zaman yaşadıkları sorunların aynısını yaşamamak için de büyük bir uğraş gösteriyor. Oyuncular büyük bir heyecanla yeni oyunları beklerken bu bekleyiş sırasında Cyberpunk 2077’y indirimli olarak oynamak cazip gözüküyor.

(Visited 4 times, 1 visits today)