Epic Games Store üzerinde bir oyun daha ücretsiz hale geldi. 399,00 TL değeri olan Death Stranding kısa süreliğine ücretsiz oldu. İşte habere ilişkin detaylar…

Epic Store platformunda yeni yılın yaklaşmasıyla beraber önemli fırsatlar ortaya çıktı. Platform üzerinde her gün farklı bir oyun ücretsiz olarak sunulmaya başlandı. Bu sefer ücretsiz olarak sunulan oyun ise popüler yapımlardan biri olan Death Stranding oldu.

Normal fiyatı 399,00 TL olan ve bu bağlamda pahalı olarak lanse edebileceğimiz oyunlar arasında yer almakta olan Death Stranding, Epic üzerinde 24 saatliğine erişime açılmış durumda. Bu bağlamda Epic’in yılbaşına özel olarak sunduğu ücretsiz oyun fırsatları kapsamında yer alan yapım kıyamet sonrası bir dünyayı ele almaktadır. Oyund birbirinden farklı bölgelerde bulunan insanları birleştirmeye çalışan bir kuryeyi hikaye olarak temel almaktadır. Oyun içerisinde Lea Seydoux, Lindsay Wagner, Norman Redus, Mads Mikkelsen gibi yıldız isimler yer almaktadır. Şu an oyunla ilgili olarak bir devam oyununun piyasaya sürülmesi için de çalışmalar sergilenmektedir.

Death Stranding Sistem Gereksinimleri:

Popüler oyunlardan Death Stranding’i oynayabilmek için Intel Core i5 3470 veya seviyesinde işlemci gerekmekte olup, RAM olarak 8 GB kapasiteye sahip olan bellek gerekiyor. Grafik kartı olarak GTX 1050 4 GB veya seviyesinde olan RX 560 4 GB veya onların seviyesinde farklı bir grafik kartı gerekmektedir. 80 GB kullanılabilir alan bulunması gerekmekte olup, en az Windows 10 ve üzeri işletim sistemi olması gerekiyor.

Epic tarafından geçtiğimiz günlerde Bloons TD 6, Horizon Chase Turbo, Sable, Them’s Fightin’s Herds, Lego Builder’s Journey, Wolfenstein : The New Order gibi yapımlar ücretsiz hale gelmişti ve yıl başına kadar ücretsiz oyun fırsatlarının devam edeceğini söyleyebiliriz. Bu nedenle her gün Epic platformunun mağazasını ziyaret etmenizi ve böylece fırsatlardan yararlanmanızı öneririz.

(Visited 10 times, 1 visits today)