Günümüzün popüler dijital platformlarından Exxen üzerinde üyelik iptalinin nasıl yapılabileceğiyle ilgili olarak bilgilere yer veriyoruz . İşte ayrıntılar…

Exxen platformu 2021 yılında aktif hale geldi ve ülkemizde giderek daha çok kişi tarafından kullanılıyor. Acun Ilıcalı’nın önderliğinde oluşturulan Exxen platformu özellikle ücretli maç yayınları ile biliniyor. Aynı zamanda son dönemde Leyla ile Mecnun dizisiyle de sıklıkla gündeme gelen Exxen şu an ülkemizde Yerli Netflix olarak tabir edilen bir platform.

Hali hazırda 1 milyondan fazla kullanıcısı bulunan Exxen üzerinde abonelik ücretini fazla buluyorsanız veya içerik konusunda şikayetleriniz var ise v.b. nedenlerden aboneliğinizi sonlandırmak istiyor olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda Exxen üyelik iptali adımlarını kullanabilirsiniz.

Exxen üyelik iptali nasıl yapılır?

İlk olarak www.exxen.com/tr adresini açınız ve hesabınıza giriş yapınız. Ardından sağ üst kısımda isminizin ve profil fotoğrafınızın bulunduğu kısma tıklayıp Hesap ve Ayarlar bölümüne geçiniz. Ardından Abonelik Bilgilerim bölümünde abonelik durumunun sağ kısmında yer alan Üyeliğimi İptal Et bağlantısına gidiniz. Sonrasında hesap silme talebinizi onaylayabilmek için şifrenizi girmenizin ardından sonra “Profilinizi sildiğinizde profile ait tüm listeler ve izleme geçmişi de silinecektir. Devam etmek ve profili silmek istediğinize emin misiniz?” uyarısı geldiğinde onaylayıp devam ediniz. Böylece Exxen üyelik iptali işlemini gerçkeleştirmiş olacaksınız.

Bunun sonucunda “Your profile has deleted” (profiliniz silinmiştir) uyarısı geldi ise hesap silme işleminizin başarı ile tamamlandığı anlamına gelmektedir. Ardından yeniden giriş yapmaya çalıştığınız zaman hesabınıza erişim sağlayamayacaksınız ve Exxen aboneliğiniz de duracaktır.

Eğer silme adımlarını uygularken herhangi bir başarısızlık yaşadıysanız ikinci bir yol olarak Exxen canlı destek hizmetine bağlanabilir ve hesap silme konusundaki talebinizi ileterek hesabınızın kapatılmasını, aboneliğinizin durdurulmasını sağlayabilirsiniz.

(Visited 45 times, 1 visits today)