Petal Haritalar uygulamasının yeni versiyonu aktif oldu. Bu bağlamda Petal Haritalar 2.0 çıktı. İşte haberimize ilişkin detaylar…

Petal Haritalar son zamanlarda adını sıklıkla duyduğumuz uygulamalardan biri oldu. Harita uygulamasının 2.0 sürümünün çıkması bekleniyordu ve bu gerçekleşti. Petal Haritalar 2.0 sürümü genel itibariyle daha güvenli ve rahat yolculuklar yapabilmeniz için tasarlandı.

Geçtiğimiz yıl düzenlediği lansmandan sonra 140’ın üzerinde ülkede kullanıcılar tarafından beğeni toplamayı başaran Petal uygulaması, büyük şehirlerde gerçek zamanlı toplu taşıma güncellemeleri sağlamakta ve son teknolojiyle donatılması sayesinde iyi bir rota planlaması sunabiliyor.

Petal Haritalar 2.0 sürümü , sürücünün günlük olarak karşılaşabileceği olayları kapsayan bir deneyim imkanı tanımakta. Böylece karmaşık yol koşullarına karşı sürücüye destek oluyor. Optimize edilen güvenli yolculuk deneyimi sunan özellikler getiren sürüm, farklı şerit ve dönüş seçenekleri içermekte olup, böylece karmaşık kavşaklarla karşılaşmadan önce uyarı verecek ve sürücüyü en uygun şeride yönlendirebilecek.

Çevrimdışı çalışma özelliği

Petal Haritalar 2.0 sürümü kullanıcılara çevrimdışı çalışma özelliği de sunmakta olup, çevrimdışı haritalar özelliği sayesinde kullanıcılar daha önce kaydetmiş olduğu haritaları kullanıp çevrelerini keşfedebilecekler. Aynı zamanda yenilenmiş kullanıcı deneyimi sunan güncelleme, daha parlak renkler ve artırılmış sokak ile mimari ayrıntılar sunarak tasarım konusunda yeni özellikleri beraberinde getiriyor. Yeşil alanlar, dağlar, çöller gibi doğal ortamlar için yapılan çalışma yeni bir mobil harita tabanlı navigasyon anlayışını ve gerçek keşif deneyimini sunma yönünde gelişim sunuyor.

Yayınlanan güncelleme tek tıkla arama özelliğini de sunuyor ve böylece yakınlarda yer alan tesisleri daha kolay bir şekilde bulabiliyorsunuz. Restoranları, kafeleri, dinlenme tesislerini, marketleri ve ATM’leri daha kolay bir şekilde tespit edebiliyorsunuz. Huawei eliyle gelen Petal Haritalar uygulamasının yeni sürümü genel itibariyle iddialı gözüküyor ve kullanıcı sayısının artırılması bakımından katkı sağlayabilir.

(Visited 32 times, 1 visits today)