Mobil oyunlara iddialı bir yapım daha eklendi. Tom Clancy’s The Division Resurgence oyunu mobil cihazlar için çıktı. İşte habere dair ayrıntılar…

Video oyunu alanında önde gelen serilerden biri olan Tom Clancy’s, her ne kadar PC alanında biliniyor olsada mobil cihazlara yönelik de oyunları geliştiriliyor. Bu kapsamda Tom Clancy’s The Division Resurgence video oyunu mobil cihazlar için çıkışını gerçekleştirdi.

Akıllı telefonlara yönelik oyunların sayısı günden güne artıyor. Daha önce pek çok büyük bütçeli oyunun mobil sürümü çıkış yapmıştı. Bu sefer de Ubisoft tarafından sevilen serilerden olan Tom Clancy’s kapsamında Tom Clancy’s The Division Resurgence video oyunu iOS ve Android işletim sistemine sahip olan cihazlar için çıkışını gerçekleştirdi. Oyun hem Android hem iOS için ücretsiz olarak çıkış yaptı.

Tom Clancy’s The Division Resurgence video oyunu New York City’de geçmektedir. Çağdaş bir kriz sonrasını konu edinmekte olan video oyunu, Tom Clancy’s The Division 2’de geçmekte olan hikaye olaylarına farklı bir perspektif sunmakta. Google Play Store ve Apple App Store üzerinden kolayca ulaşılabilecek olan video oyununu ücretsiz olarak oynama imkanının sunulması oyuncular için bir avantaj olarak nitelendirilebilir. Stratejik Anavatan Bölümü’nü temsil etmekte olan birinci dalga ajanları yöneten oyuncuların amacı sivilleri düşman gruplara karşı koruyabilmek olacak. Aynı zamanda sivilleri daha iyi bir gelecek inşa etmeleri için de korumaları gerekecek.

Oyuncuların Tom Clancy’s The Division Resurgence içerisinde karşılaşabilecekleri tehlikeleri bertaraf edebilmek için ekipmanlarını toplayarak karakterlerini özelleştirebilmesi de mümkün olacak. Kontrolleri elde taşınabilir cihazlarda sorunsuz deneyim yaşamak için özel olarak tasarlanan video oyununun açık dünya ve shooter RPG ‘de önemli yapımlardan biri haline gelmesi bekleniyor.

(Visited 4 times, 1 visits today)