Ubisoft eliyle gelen meşhur video oyunlarını bir ay boyunca ücretsiz oynama fırsatı sunulmuş durumda. Ubisoft+ aboneleri oyunlara ücretsiz olarak ulaşabiliyor. Üstelik bu durum yeni oyunları da kapsıyor. İşte habere dair tüm ayrıntılar…

Günümüzde video oyunu geliştiricilerinin ve yayıncılarının kendi oyun platformlarını oluşturduklarına da şahit olabiliyoruz. Örneğin Ubisoft’un, tıpkı Steam ve Epic gibi bir launcher olan ancak kendi ürünlerine yer verdiği Ubisoft+ isimli oluşumunun bulunduğu biliniyor. Söz konusu platform üzerinde kullanıcılar ücretli olarak Ubisoft+ abonesi oldukları zaman pek çok fırsattan yararlanabilme gibi bir imkana sahip oluyorlar.

Oyuncular için Ubisoft+ üzerinde bir ay boyunca geçerli olacak kampanya kapsamında Ubisoft’un oyunlarına ve oyunlarına ait genişletme paketlerine ve dahasına hiçbir ücret ödemeden sahip olma imkanı sunuluyor. Söz konusu bir aylık süre zarfında Ubisoft eliyle gelen son video oyunları da dahil olmak üzere 100’dan fazla oyunu ücret ödemeden oynayabiliyorsunuz.

Kampanya 10 Ekim’e kadar sürecek

Ücretli abonelik sistemi Ubisoft+’a ve daha önceden abone olmuş olan kullanıcılarca  100’den fazla oyuna ve bu oyunlara dair DLC içeriklerine ek bir bedel ödemeden ulaşılmasını sağlamakta. Bu tıpkı yazılım devlerinden Microsoft’un PC Game Pass sistemine benzemekte. An itibariyle ücretsiz hale gelen Ubisoft+ sisteminde son çıkan Ubisoft oyunları olan Far Cry 6, Assassin’s Creed Valhalla, Watch Dogs : Legion gibi kült yapımlar bulunuyor. Bu video oyunlarının normalde yüksek fiyatlardan satıldığını biliyoruz. Örneğin Fary Cry 6 oyunu normalde 269,00 TL fiyat etiketiyle satılan ve zaman zaman yeni zamların da etkilediği bir video oyunu ve uygulanan kampanya kapsamında bir ay ücretsiz olarak oynama şansınız var ve buna DLC içerikler de dahil durumda.

Ubisoft+ üzerinde birbirinden güzel oyunlar bulunmakta olup, kampanya kapsamındaki bu oyunlardan başlıacalarına değinecek olursak; Anno 1800 , Assassin’s Creed Valhalla, Far Cry 6, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint, Watch Dogs Legion, The Division 2, For Honor, Assassin’s Creed Odyssey, Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands, Assassin’s Creed Unity, Tom Clancy’s Ghost Recon Future Soldier gibi örnekler verebiliriz.

(Visited 4 times, 1 visits today)