Bu içeriğimizde aşk temalı olan kaliteli 5 diziye değiniyoruz. İşte o diziler…

Yeni yazımızda aşk temasına sahip olan kaliteli 5 internet dizisine dair bilinmesi gerekenlere değiniyoruz. İşte tüm detaylar…

Crazy Ex Girlfriend

Toplam 4 sezon süren Crazy Ex Girlfirend dizisinde Rachel Bloom, Vincent Rodriguez III, Santino Fontana gibi oyuncular yer almaktadır. Adeta duygu seli yaşayabileceğiniz romantik bir komedi dizisidir. Dizideki ana karakterlerden birinin eski kız arkadaşı ve yaptığı çılgınlıklar konu edinilmektedir. Söz konusu kişi avukat Rebecca olup özellikle hazır cevaplar vermesiyle öne çıkmaktadır.

Romance is a Bonus Book

Lee Jong Suk, Lee Na Young, Jung Yoo Jin gibi oyuncuları içerisinde barındıran dizi, Kore yapımdır ve hikayede bir yayınevinde baş editör olarak çalışan Che Eun Ho karakteri ile, iş bulmakta zorlanan bekar bir anne olan Kang Dan Yi arasında meydana gelen aşk konu edinilmektedir. Kang Dan Yi, yalan söyleyerek yayınevinde işe girer ve zaman içerisinde Che Eun Ho’dan hoşlanır.

Modern Love

Sürükleyici bölümler yerine temelinde antolojiyi barındırmakta olan bir dizidir. Dizi platonik aşka, kişinin kendini sevmesi, kendisiyle barışık olmasına ve ilişkiler gibi pek çok farklı konuya değinmektedir. Bu bağlamda kişilerin kendilerinden bir şeyler bulabilmek adına tercih edebilecekleri etkileyici bir dizi olduğunu söyleyebiliriz.

How I Met Your Mother

İlk olarak 2005 yılında çıkan ve yaklaşık 10 yıl boyunca yayınlanan, Josh Radnor, Jason Segel, Cobie Smulders, Neil Patrick Harris, Alyson Hannigan gibi oyuncuların rol aldığı kaliteli bir dizidir. Bol mizah ve bol ilişki unsurlarını içerisinde barındıran, seyredebileceğiniz başarılı bir dizidir. Özellikle uzun soluklu bir dizi macerasına başlamak isteyenlerin tercih edebileceğini söyleyebiliriz.

Sizin de aklınıza gelen diziler var ise hemen aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

(Visited 6 times, 1 visits today)