Bu içeriğimizde sizler için birbirinden güzel 5 anime oyununa değineceğiz. İşte tüm detaylar…

Anime video oyunları günümüzde oldukça seviliyor. Özellikle uzak doğu kültüründe önemli bir yeri olan anime içeriklerinin çocuklar ve büyükler için hazırlanan çeşitleri bulunuyor. Yani bir çizgi film gibi gözüksede aslında animeleri çizgi filmlerden ayıran belirgin çizgiler bulunuyor.

Anime sektöründe oldukça sevilerek oynanan bazı video oyunları bulunuyor. Bu yazımızda sizlere bunların beşinden bahsedeceğiz:

Bleach: Soul Resurrección

Hikaye modunda anime izleyenler için tatmin edici bir doluluk sunan Bleach: Soul Resurrección, Ichigo‘nun, Hueco Mundo‘ya arkadaşlarıyla Inoue Orihime‘yi kurtarmaya gittiği kısımdan başlamaktadır. Oyun içerisinde rekabet modu bulunmakta olup, 27 karakteri seçebilme imkanınız bulunmaktadır. Anime kategorisinde mutlaka oynanması gereken oyunlardandır.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4

Naruto serisi anime oyunları arasında önemli bir yere sahiptir. Serinin ilk oyunu 2003 senesinde çıkmıştır. NS: Ultimate Ninja Storm 4 oyuncuların sevdiği ve pek çoğunun en iyi olarak nitelendirdiği bir yapımdır. 100 karakteri kontrolünüze sunan oyun, anime tutkunlarının denemesi gereken yapımlar arasındadır.

Dynasty Warriors: Gundam Reborn

Gundam serisinin en sevilen oyunu olarak kabul edilmektedir. Zarif insanlar dev robotları kontrol etmekte, düşman ordularına karşı amansız bir savaş verilmektedir. Oyun içerisinde özelleştirilebilir zırhlar ve devasa yakın dövüş silahları bulunmakta olup, Vita ve PlayStation 3 cihazlarında oynayabileceğiniz en güzel oyunlardandır.

Afro Samurai

Oyun içerisinde babanızı öldürenlerin intikamını almaya çalışıyorsunuz ve bunun için yolunuza çıkan her şeyi parçalara ayırarak ilerliyorsunuz. Eşsiz müzik koleksiyonu ve müziğin savaş sahnelerine kattığı canlılığın ayrı bir keyif verdiği bu oyun, PlayStation ve Xbox için çıkan en iyi anime oyunlarından biridir.

SoulWorker

Lion Games tarafından geliştirilen video oyunu MMORPG türünde geliştirilmiş olup üçüncü şahıs nişancı temalı bir yapımdır. Oyun içerisinde karakterlerin duygusal tepkimelerine şahit oluyorsunuz. Asıl amacınız ise acımasız yaratıkları dize getirebilmek.

(Visited 29 times, 1 visits today)