Bu yazımızda bluetooth özelliği de bulunmakta olan en iyi hoparlörlere değiniyoruz. İşte bluetooth özellikli en iyi hoparlörler…

Bluetooth özelliği bulunmakta olan hoparlörler günümüzde bir hayli yaygın hale geldi. Peki Bluetooth hoparlör modelleri arasından en öne çıkanlar hangileri?

JBL Charge 4

Suya karşı dayanıklı bir çalışma sistemi bulunmakta olan JBL Charge 4’ün yatay bir tasarımı bulunmaktadır. 6 saatlik çalışma süresiyle beğeni toplamakta olan üründe 7500 mAh batarya yer almaktadır. Powerbank giriş özelliği bulunan ürün profesyonel kullanım sağlamaktadır.

JBL Go 2

Suya dayanıklı bir yapısı bulunan JBL Go 2, yüksek ses kalitesi sunmaktadır ve 5 saate kadar kesintisiz çalışması ile kullanıcının tercihleri arasına girmektedir. 2.5 saat içerisinde şarj olmakta olan ürün dahili mikrofona sahiptir. Bas dengesi ile de müzik dinleme deneyimini üst seviyede yaşamanıza yardımcı olur.

SoundCore Motion B

Anker’in hoparlör modeli olan SoundCare Motion B, yüksek ses kalitesi sunmakta olan ve üretim malzemelerinin dayanıklılığı ile öne çıkmakta olan bir yapıdadır. Kolay taşınabilir. Üst kısmında sezgisel düğmeler bulunmaktadır. Hoparlörün suya karşı dayanıklı bir yapısı vardır.

JBL Clip 3

Yuvarlak ve ufak boyutlu tasarım yapısına sahip olan JBL Clip 3, yüksek ses kalitesi sunmaktadır ve bunun yanında suya dayanıklılığı bulunmaktadır. 15 saat boyunca şarj olmadan çalışma yeteneğine sahip olan ürünün üst kısmında yer alan kilit detayı ile anahtarlık gibi eşyalara takılabilir.

Ultimate Ears Wonderboom

Bolca tercih edilen bir hoparlör modeli olup 10 saate kadar dayanan pil performansı vardır. Aynı anda 2 adet cihaza bağlanması ile oldukça kullanışlı bir ürün olarak öne çıkıyor. Bunun yanında su geçirmezlik, sesli komut, güvenlik kilidi gibi özellikleri de bulunmakta olan ürün tercih edilen seçeneklerden biri olarak dikkat çekiyor.

(Visited 5 times, 1 visits today)