Elden Ring video oyunu eşyalara, bosslara, zindanlara ve daha fazlasına sahip olup oyun içerisinde keşfedilebilecek çok sayıda aktivite yer alıyor ve yeni yazımızda oyundaki en iyi silahların hangileri olduğuna değiniyoruz. İşte ayrıntılar…

Elden Ring oyununda dikkat çekici bazı silahlar bulunmakta olup, en iyi Elden Ring silahlarına sizler için değiniyoruz.

Banished Knight’s Halberd

Kitle kontrolü için silah arayanlara yönelik olarak en güçlü silahlardan biri olup Spinning Strikes Ashes of War ile birleştirildiği zaman salınımların ardında muazzam bir güç ortaya çıkmaktadır. Aynı zamanda oyuncuyu durdurulamaz bir halberd gücü haline dönüştürmektedir ve mermileri de durdurma yeteneğine sahiptir. Silaha sahip olabilmek için kalenin etrafında yer alan kale kulelerinden birinde NPC olan Edgar ile karşı karşıya gelmeniz gerekmektedir.

Reduvia

Çeviklik ölçekli olan Reduvia silahı hızlı bir şekilde güçlü darbeler vermektedir. Düşmanları sersemletip kan kaybı hasarı verebilmek ve ateşlenebilecek kan bıçakları şeklinde fantastik bir yapıya sahip olmakla öne çıkmaktadır. Bu silah Fliyng Dragon Agheel’in yenmeyi deneyeceğiniz yerin kuzey kısmında yer almaktadır. Murkwater Mağaralarına çıkmakta olan nehir boyunca gezinerek istilası Kanlı Parmak Nerijus’u keşfedip yenmeniz gerekmektedir.

Cipher Pata

Son derece havalı bir silah olduğunu söyleyebileceğimiz Cpipher Pata, kadim sembollerden oluşmaktadır. 30 inanç gerektirmekte olup bu inanca ulaşabilmek için de ilk oyununuzun sonlarına kadar çaba sarfetmeniz gerekmektedir. Oyunda Roundtable Hold’un ana odasının alt kısmında bulunan Mad Tongue Alberich’i öldürerek ona ulaşabilirsiniz.

Bloodhound’s Fang

Son derece güçlü bir silah olan Bloodhound’s Fang, efsanevi özelliklere sahip olan bir silahtır. Bir adım geri çekilip iki güçlü kesik atma yeteneğini sunmakta olan silah, bunun yanında önemli bir etkiye sahip olan vuruşlar yapmanıza imkan tanımaktadır. Silahın kan kaybı oluşturma özelliği en üst düzey silahlar arasına girmesini garanti etmektedir.

(Visited 12 times, 1 visits today)