Motorola markasının E13 isimli akıllı telefonuna ilişkin teknik özellikler ve tasarım yapısı lansman öncesinde belli olmuş durumda. İşte konuya dair detaylar…

Bütçe dostu ve orta segment akıllı telefonlarını küresel pazarda piyasaya sürmeye hazırlanmakta olan Motorola, bu bağlamda E13 akıllı telefonuyla giriş segmente geliyor.

E13 akıllı telefonunun bütçe dostu bir model olması ve fiyatına nazaran iddialı özelliklere sahip olması bekleniyor. Yeni Motorola E13 akıllı telefonunun arka tasarım yapısından başlayacak olursak; Cihaz Redmi modellerinde de sıklıkla gördüğümüz bir tasarım yapısıyla gelmekte olup aynı zamanda G13 akıllı telefonuna da benziyor. Cihazın kamera tarafında üst köşede bir kamerası ve ilk bakıldığında ikinci bir kamera gibi gözüken ancak aslında bir LED flaşın yer aldığı dikdörtgen modül yer almaktadır. Modülün içerisinde AI Camera yazısı da yer almaktadır. Cihazın ana kamerası 13 MP çözünürlük sunmaktadır.

Akıllı telefonun ön yüzünde HD çözünürlüklü 6.52 inç büyüklüğünde LCD panel ekran yer almaktadır. Bu bağlamda standart bir deneyim sunmaktadır. Geekbench platformunda da görüldüğü üzere ARM Unisoc Tiger T606 işlemcisi ile gelmesi beklenen cihazın işlemcisi 1.61 GHz hızda çalışmakta olan sekiz çekirdekten oluşmaktadır. Android Go işletim sistemine sahip olması beklenen cihazda batarya tarafına değinecek olursak; Üründe 10W kablolu şarj desteği bulunmakta olan 5000 mAh büyüklüğünde pil yer almaktadır. Bu bağlamda cihazda hızlı şarj desteği bulunmamaktadır.

Fiyatı ne kadar?

 

Akıllı telefonun 2 GB RAM’e ve 64 GB dahili depolama alanına sahip olan sürümünün fiyatı 100 Euro ile 200 Euro arasında değişen rakamlardan satılacak. Diğer G serisi telefonlara ilişkin olarak ise henüz bir lansman tarihi bilgisinin paylaşılmamış olduğunu da ifade edelim. İlerleyen süreçte cihaza ilişkin olarak resmi bilgilere de ulaşmayı umut ediyoruz.

(Visited 24 times, 1 visits today)