Bu yazımızda hem ev hem de iş yerlerinde kullanabileceğiniz kaliteli güvenlik kameralarına sizler için değiniyoruz.

Güvenlik kameraları sayesinde ev ve ofislerinizde hırsızlık v.b. olumsuz durumlara karşı koruma sağlayabiliyorsunuz. 7/24 kayıt yapma yeteneğine sahip olan güvenlik kameraları arasından sizler için öne çıkan bazılarına değinmek istedik. İşte başarılı güvenlik kameraları:

Xiaomi Mijia Smart Home

Oldukça başarılı bir gece görüşüne sahip olan bu kamera 1080p çözünürlüğünde net kayıtlar yapabilmektedir. Ön kısmında algılamış olduğu cismi hemen kullanıcının telefonuna bir bildirim olarak gönderen akıllı kamera, Tallback teknolojisinden yararlanmakta ve bu sayede aileniz ile görüşme yapabilme imkanını dahi sağlamaktadır. Kullanıcı kamerayı dilediği şekilde monte edebilmekte olup kameranın 360 Derece çekim yapabilme yeteneği bulunmaktadır.

Hanwha XNV-8080R

Üstün özellikleri bulunan bir güvenlik kamerasıdır. Özellikle acil durumlara yönelik olarak ideal bir kamera sistemi olduğunu söyleyebiliriz. Uyarı sistemini direkt olarak devreye sokması, IP kamera sistemleri arasında öne çıkmasını sağlamakta olan bir kıstas olarak öne çıkmaktadır. Kamera cam kırığı, çığlık, patlama, silah v.b. sesleri gayet başarılı bir şekilde ayırt edebilmektedir ve yönleri algılayabilmekte, sisleri farkedebilmektedir.

Hikvision DS-2CD5546GO-IZHS

Bir bölgeye izinsiz giriş yapıldığını, hat geçişini, nesne kaldırmayı ve pek çok unsuru daha keşfedebilmekte olan, çok düşük ışıklarda da çalışabilen bir güvenlik kamerasıdır. Video analitik yeteneğiyle oluşturulan kamera, Darkfighter teknolojisinden yararlanmakta ve bu sayede oldukça başarılı işlere imza atmaktadır.

Speedron SR-153IP-5

En fazla satılan güvenlik kameralarından biridir. Bunda çekim kalitesinin gayet iyi olmasının büyük etkisi bulunmaktadır. Akıllı analiz sistemiyle tasarlanmakta olan kamera yüksek çözünürlüğünün yanı sıra gece görüşüyle de epey yaygın durumdadır.

Hanwha SNP-L6233H PTZ Kamera

Bu kameranın sahip olduğu en büyük özellik çok uzakta bulunan nesneleri de başarılı bir şekilde algılayabilmesidir. Bu hususta 23X zoom lensi kullanıcıların yardımına koşmaktadır ve çok karanlık ortamlarda görüş mesafesi 100 metreye kadar çıkmaktadır. Kameranın uzun menzilli IR aydınlatması bulunmaktadır.

(Visited 8 times, 1 visits today)