Akıllı telefon üreticilerinden Samsung’un Galaxy A54 ismine sahip olan yeni sürümü TENAA üzerinde kendisini gösterdi ve böylece hakkındaki detaylara erişildi. İşte habere dair detaylar…

Teknoloji alanında popüler olan markalardan biri olan Samsung, Galaxy A54 akıllı telefonu yeni versiyonu ile kendisini göstermekte olup cihaz TENAA platformu üzerinde ortaya çıktı. Aynı zamanda Galaxy A34 cihazı da kendisini gösterecek olup her iki akıllı telefon modelinin de önümüzdeki ay içerisinde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Yeni Galaxy A54 cihazı TENAA platformu üzerinde SM-A5460 model numarasıyla kendisini gösterirken aynı zamanda 4905 mAh büyüklüğünde bataryayla piyasaya sürüleceği tespit edildi. Cihazın kaç W hızlı şarj destekleyeceği tam olarak bilinmesede gelen bilgiler 25W hızlı şarj desteği sunacağı yönündedir. Ortaya çıkan liste aynı zamanda cihazda toplam 4 adet kameranın yer alacağını, bunlardan üçünün arka kısımda, birinin ise ön kısımda yer alacağını gösteriyor.

Galaxy A54 Nasıl Özelliklere Sahip Olacak?

Şu ana kadar edinmiş olduğumuz bilgilere göre Galaxy A54 akıllı telefonunda Exynos 1380 yonga seti kullanılmaktadır ve bu işlemciye 8 GB RAM eşlik etmektedir. RAM tarafında tek seçenek ile geleceği öğrenilen cihaz depolama alanı olarak ise 128 GB ve 256 GB olarak iki farklı seçenek ile kendisini gösterecektir. Cihazın 6.4 inç büyüklüğünde AMOLED panel ekranı bulunmaktadır. Ürünün ekranının ise Full HD+ çözünürlüğü bulunmaktadır.

50 MP sensöre sahip olan ana kamerası olan modele 12 MP ultra geniş açılı lens ile 5 MP makro lens işlek etmektedir. Akıllı telefonun ön bölümünde yer alan selfie kamerasının 32 Megapiksel çözünürlüğü bulunmaktadır. IP67 sertifikasına da sahip olduğu belirlenen ürün bu bağlamda su ve toza karşı dayanıklılık sertifikasıyla gelecek. Haberle ilgili olarak görüşlerinizi hemen alt kısımda yer almakta olan yorum bölümünden iletebilirsiniz.

(Visited 8 times, 1 visits today)