Bu yazımızda Netflix platformunda izleyebileceğiniz filmlere değiniyor, dikkat çekebilecek olan çeşitli film önerilerinde bulunuyoruz.

Netflix platformunda çok sayıda film yer almaktadır. Her ne kadar günümüzde Disney v.b. pek çok dijital platform daha yaygınlaşmaya başlasada Netflix hala daha fazla kullanıcı kitlesine sahiptir. Peki Netflix izleyicileri için önerebileceğimiz filmler nelerdir? Listemizi oluştururken kült yapımlardan ziyade daha alternatif filmlere dair bir değerlendirme yaptık.

Netflix Film Önerileri

Fenced In

Eğer komedi türünden bir film izlemek istiyorsanız Fenced In yapımına göz atabilirsiniz. Filmde Leandro Hassum, Maurício Manfrini, Júlia Rabello gibi başarılı oyuncular bulunuyor. Gürültüden dolayı şehirden sıkılarak kırsala taşınan Walter’ın sakin yaşam sürdürme hayali gürültücü komşuları nedeniyle yıkılacak ve komik olaylar cereyan edecektir.

Lou

Dram ile suç konusuna sahip olan bir filmdir. Filmde fırtına sırasında bir kız kaçırılmaktadır ve bu olay sonrasında ailesi kızı bulabilmek için yolculuğa çıkar. Onlarla birlikte komşuları da gelir ve komşuları yolculuk esnasında karanlık geçmişiyle karşı karşıya gelecektir.

Hanna

Hanna filmi bir suikastçinin başından geçen olayları konu edinmektedir. Hanna isimli suikastçi, diğer insanlar gibi normal bir yaşam sürdürmek istemektedir ancak saklandığı yerden çıkması nedeniyle CIA’nın hedefi haline gelmektedir. 1 Saat 51 dakika uzunluğa sahip olan filmi mutlaka izlemenizi öneririz.

Incantation

Gizem ve korku kategorisindeki bu film 18+ izleyiciler için uygundur. : Tsai Hsuan-yen, Huang Sin-ting, Kao Ying-hsuan gibi oyuncuları bulunmaktadır. Film lanetlenen Lİ Ronan’ın hikayesini konu edinmektedir.

I Came By

Filmde Kelly Macdonald, George MacKay, Hugh Bonneville gibi oyuncular bulunmaktadır. Gizli bir bodrum katında bulunmakta olan bir sırrı gün yüzüne çıkarak grafiti sanatçısı, böylece sevdiği kişilerin hayatını tehlikeye atmaktadır ve film bunun üzerine kuruludur.

Siz de aklınıza gelen filmleri hemen aşağıdaki yorum bölümünden bizlere yazabilir ve listeye eklenmesini önerebilirsiniz.

(Visited 6 times, 1 visits today)