OnePlus markası, OxygenOS 13 arayüzünün tanıtımını OnePlus 10T akıllı telefonu ile beraber gerçekleştirdi. Böylece ürüne ilişkin detaylar belli oldu. İşte habere ilişkin tüm ayrıntılar…

OxygenOS 13 arayüzüne ilişkin olarak yeni gelişmeler meydana geldi. Yeni arayüzün tanıtımı OnePlus 10T akıllı telefonu ile birlikte gerçekleştirildi.
Beta aşamasında olan arayüz, sunduğu yeni deneyimler ile dikkat çekmek için geliyor. OxygenOS 13 sürümünün daha hızlı ve pürüzsüz bir deneyim sunabildiğini belirten OnePlus, yeni arayüzü ile daha fazla kolaylık ve güvenlik sunmakta.

OxygenOS 13 Özellikleri

İçerisinde Al Sstem Booster barındırmakta olan OxygenOS 13, böylece istikrarlı ve sorunsuz bir performans ortaya koymak adına AI System Booster’dan yardım alıyor. Örneğin akıllı bellek yöntemi sistemi ile ayın anda birden fazla uygulamayı askıya almak mümkün olmakta.

Kullanıcı deneyimini ve bağlantıyı optimize etmekte olan yeni güncelleme, HyberBoost ile seviyeli oyun oynama, Dolby Atmos, hızlı eşleştirme ve ses anahtarı yükselmiş ses v.b. seçenekleri barındırıyor. Her zaman açık ekran yani AOD ile daha faza kişiselleştirme düzeyi bulunan geniş bir seçim sunuyor. Aynı zamanda akıllı sistem ile klasörleri ve içeriklerini ana ekranda büyüterek klasörlerdeki uygulamalara daha hızlı erişim sağlamaya imkan tanımaktadır.

Kenar çubuğu araç kutusu özelliğiyle cihazdaki işlemleri tek elle yapmanıza imkan tanımaktadır. Uygulamalara kolay erişim imkanı sağlamakta olup içerisinde hangi uygulamaların yer alacağını özelleştirmenizi sağlayabilmektedir. Daha hızlı eşleştirme ile artık OnePlus cihazları kablosuz kulaklıklar, akıllı TV’ler ve daha fazlasıyla saniyeler içerisinde sorunsuz olarak etkileşim kurar. Yani öncesine göre daha hızlı bir bağlantı sağlandığı rapor edilmektedir. Aynı zamanda bir ses cihazından diğerine kolayca geçiş yapmanızı sağlar yani kulaklıktan kulaklığa geçebilirsiniz ve bu hususta herhangi bir aksama olmadan yumuşak bir geçiş sağlayabilirsiniz.

(Visited 7 times, 1 visits today)