Buds Air 3 kablosuz kulaklığına ilişkin olarak yeni bir gelişme meydana geldi. Buds Air 3 Türkiye’de resmen piyasaya sürüldü. İşte habere ilişkin ayrıntılar…

Akıllı telefon üreticilerinden Realme, bütçe dostu kablosuz kulaklık modelleri üzerinde çalışıyor ve bu bağlamda Realme Buds Air 3 modelini piyasaya sürdü. Söz konusu model TWS kulaklık olup ülkemiz pazarındaki yerini de aldı.

Buds Air 3 kulaklığı, yıldızlı mavi ve beyaz renk seçenekleriyle kendisini gösterdi. Profesyonel kalitede likit kristal polimer diyaframa sahip olan 10 mm dinamik bas güçlendirmesi bulunan kulaklığın 42 dB’ye kadar gürültü engelleme fonksiyonu da bulunuyor. Böylece oldukça kullanışlı bir ürün olan Buds Air 3 modelinin suya karşı dayanıklılık sertifikası mevcut. Aynı zamanda Dolby ses desteğine sahip olan kablosuz kulaklıkta süper düşük gecikmeli oyun oynama desteği sunuluyor.

TUV Rheinland sertifikası bulunmakta olan dünyanın ilk gürültü önleyici kulak içi kulaklığı olma özelliğini taşıyan Buds Air 3, rüzgar önleyici çağrı gürültü engelleme fonksiyonlarıyla öne çıkıyor. Kulaklığı kasayla birlikte ANC kapalı konumda kullandığınızda 30 saat boyunca şarj etmeden oynatabiliyorsunuz.

Kulaklığın özelleştirilmiş R2 çipi ve Bluetooth 5.2 desteği de bulunuyor. Açık otomatik bağlantı, Google fast pair desteğine sahip ve aynı zamanda akıllı aşınma algılama ve akıllı dokunmatik kontroller ile sesli asistan desteği bulunuyor. Kulaklığı aynı anda iki cihazla eşleştirebiliyorsunuz ve çok yönlü daha iyi gürültü iptali için gelişmiş De-Wind teknolojisinden yararlanıyor.

Türkiye fiyatı ne kadar?

Genel itibariyle çok sayıda yeni nesil özelliğe sahip olduğu aşikar olan kulaklık modelinin Türkiye fiyatının ne olacağı da merak konusuydu ve Buds Air 3 Türkiye fiyatı 1.299,00 TL olarak belirlendi. Ülkemiz pazarında raflardaki yerini alan kablosuz kulaklık modelinin nasıl bir satış performansı sergileyeceği oldukça merak ediliyor. Habere ilişkin düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

(Visited 10 times, 1 visits today)