Pek çok oyun ve yazılımda kullanıcıların bir noktaya ve farklı noktalara defalarca kez tıklaması gerektiği durumlarda kullandığı speed auto clicker hakkında bilgiler veriyoruz.

Günümüzde bazı yazılımlar ve oyunlar, kullanıcıların bir noktaya veya çeşitli noktalara defalarca kez tıklamasını ister. Kullanıcı da bunun için vakit harcamak istemediğinde çeşitli çözümler aramaya başlar. Bu bağlamda Mouse tıklamalarını otomatik olarak yapmaya imkan tanıyan Speed Auto Clicker’a başvuruluyor.

Kullanıcılara yüksek hızda otomatik tıklama hizmeti veren bir yazılım olan Speed Auto Clicker, ücretsiz olarak kullanılabilmektedir. Kurulum gerektirmemektedir ve indirdiğiniz gibi çalıştırabilirsiniz. Tıklamanın sıklığını ve sınırlığını da dilediğiniz gibi artırarak belirleyebilirsiniz. Atayacağınız kısayol tuşu ile Speed Auto Clicker yazılımını başlatabilirsiniz.

Speed Auto Clicker yazılımı günümüzde pek çok popüler video oyununu desteklemektedir. Speed Auto Clicker resmi internet sitesi üzerinden edinilebilmektedir. Windows Vista, Windows 7, Windows 10 ve Windows 11 işletim sistemlerini desteklemektedir. İndirme işleminden sonra dilediğiniz düzenlemeleri yapma imkanını sunmaktadır.

Üçüncü taraf diğer yazılımlar Speed Auto Clicker yazılımını tespit edememektedir. Kullanıcı yazılımın ne zaman ve nasıl çalışacağını seçebilir. Yazılım bir veya birden fazla uygulamada çalıştırılabilmek adına ayarlanabilir. Yazılımı dilediğiniz kısayol tuşu ile başlatma imkanınız vardır.

Program düşük sistemlerde bile başarıyla çalışmakta olup, kurulum gerektirmemesi sayesinde de kullanıcıların kolaylıkla kullanıp silebileceği bir programdır ve şu an bilinen bir güvenlik açığı bulunmamaktadır. Türünde en hızlı hizmet veren yazılımlardan biri olarak bilinmektedir.

Speed Auto Clicker resmi internet sitesinde tıklama hızı testi de bulunmakta olup, dilerseniz teste katılabilirsiniz. Uygulanan tıklama hızı testinde size 10 saniye verilmektedir ve süre içerisinde kaç tıklama yaptığınıza bakılmaktadır. Yazılım saniyede ortalama 500 tıklama yapmakta olup, ortalama bir insan ise saniyede 5 kadar tıklama yapabilmektedir.

(Visited 408 times, 1 visits today)