Günümüzün popüler oyun platformlarından biri olan Epic Games, oyuncular için büyük bir indirim fırsatı sunuyor. Kullanıcılar 130 TL indirim kuponunu 200 TL barajını aştıkları taktirde kullanabiliyor.

Epic Games sıklıkla büyük çaplı oyun kampanyaları ile gündeme geliyor. Ardı arkası kesilmeyen indirim haberleriyle kısa sürede Steam’e rakip hale gelmeyi başaran şirket, şimdi de 130 TL’lik büyük bir indirim kuponu fırsatı sunuyor.

Çin hali hazırda 1 Şubat 2022 tarihinde Çin Yeni Yılı’na girecek olması sebebiyle kutlamalara başlamış durumda ve buna özel olarak internet üzerinden pek çok kampanya başlatıldı. Epic Games de bu kapsamda Epic Games Store üzerinde büyük bir indirim fırsatı sunuyor. Uygulanan yeni indirim kuponu 130 TL olup, Epic Games hesabına sahip olan herkes yararlanabiliyor. Eipic Games’in, kupondan yararlanmak isteyen kullanıcılardan talep ettiği tek şey ise Epic Games tarafından gönderilen maillere abone olmak.

Uygulanan 130 TL indirim kuponu, 200 TL ve üzeri tutardaki sepetlerde kullanılabiliyor. Böylece oyunları normalde olduğundan çok daha uygun fiyatlardan satın alma imkanınız oluyor. Kampanyaya katılmak isteyen kullanıcılar Epic Games Store ana sayfasına ulaşıp Kampanya bağlantısına tıklamalıdır ve ardından e-postalara abone olmalıdır. Bunu yaptığınız taktirde kuponunuz otomatik olarak hesabınıza tanımlanacaktır. Ancak ilk olarak Epic üzerinde hesabınız bulunmuyorsa hesap oluşturmanız gerekiyor. Epic hesabı ücretsiz olarak basit bir şekilde açılabiliyor.

Uygulanan bu indirim kuponunun özellikle büyük çaplı video oyunlarının yüksek fiyatlarını kırması açısından çok önemli olduğunu belirtebiliriz. Bu indirim kuponu sayesinde örneğin uzun süredir almak istediğiniz ancak fiyatı yüksek olduğu için alamadığınız 200 TL’lik bir oyunu 70 TL’den satın alabilirsiniz. Oyunu satın aldığınızda Epic Games platformunuzda Kütüphaneniz içerisine dahil edilecektir ve dilediğiniz zaman indirip oynayabileceksiniz. Konuyla ilgili görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

(Visited 13 times, 1 visits today)