Epic Games, yıl sonuna doğru gelirken yeni bir hediye oyun fırsatı ile ortaya çıktı. Platform üzerinde her gün yeni 1 oyun hediyesi etkinliği tekrar aktif hale geldi. İşte habere dair tüm detaylar…

Yüksek enflasyon nedeniyle artık oyunların da oldukça pahalı olduğu bilinen bir gerçek ancak Epic Games platformu oyuncuların imdadına yetişmeye devam ediyor. Sıklıkla ücretsiz oyun fırsatı sunan Epic Games, bir dönem her gün farklı bir video oyunu hediye ederek büyük dikkat çekmiş ve yoğun bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştı. Öyle ki platform sunduğu ücretsiz oyun fırsatları ile Steam platformu ile rekabet edebilir bir seviyeye dahi geldi ve şimdi yeni yıl öncesi Epic Games’ten çok konuşulacak, ilgi gösterilecek bir ücretsiz oyun fırsatı sunuluyor.

Bir dönem platform üzerinde sunulan her gün yeni bir oyun fırsatı tekrar aktif hale geldi. Böylece Epic Games abonesi olan kullanıcılar ücretsiz olarak pek çok oyuna daha erişebilmekte olup, Epic Games’i her gün ziyaret ederek 15 gün boyunca çeşitli oyunları ücretsiz olarak elde edebiliyorsunuz. Epic Games üzerinde elde edilmekte olan video oyunları kütüphane bölümüne dahil edilmekte olup kütüphane bölümü içerisinden oyunları cihaza indirip oynayabilmek mümkün olmaktadır.

Epic Games’in her gün yeni bir oyun fırsatı iki hafta boyunca yılbaşına kadar devam edecek. İlk olarak ücretsiz olarak verilen oyun ise Bloons TD 6 oldu. Söz konusu video oyununun aslında önceden flash tabanlı olarak internet sitelerinde oynanabilen bir yapım olduğu biliniyor ancak tür olarak internet sitelerinde flash tabanlı olarak oynamak için uygun değildi ve belli seviyelerden sonra oyun kasmaya başlıyordu. Zaten kaydedilerek oynanması gereken bir oyun olduğundan kendi başına bir uygulama haline gelmesi isabetli oldu ve şu an ücretli olarak satılan bir oyun iken Epic üzerinde ücretsiz olmasının büyük bir fırsat ol0duğunu düşünüyoruz.

(Visited 9 times, 1 visits today)