Bu içeriğimizde yabancı filmler izleyebilmek için kullanabileceğiniz iddialı platformlara değiniyoruz. İşte konuya ilişkin detaylar…

Netflix

Günümüzün en popüler online dizi ve film izleme platformu olan Netflix, büyük bir akımın da önderi olarak karşımıza çıkmıştı. Televizyonlar ve akıllı telefonlar üzerinde uygulamalar halinde sunulan Netflix platformu, kullanıcıların aylık abonelik ücreti ödeyerek abone olmasını ve dolayısıyla içerisindeki film ve dizilerden yararlanmasını sağlıyor. Netflix üzerinde herhangi bir reklama yer verilmemesi, aylık cüzzi abonelik ücretleriyle sahip olunabilmesi ve dizi & film çeşidinin fazla olması onu özel kılıyor.

YouTube Premium

Henüz Türkiye’de pek ilgi görmesede ve fazla tanıtımı yapılmıyor olsada dünya çapında giderek daha popüler hale gelen YouTube Premium platformu, Google’ın dizi ve film izleme konusundaki yeni trendi kaçırmamak adına atmış olduğu bir adımdır. YouTube Premium platformunun içerisinde diziler ve videolar bulunmakta olup, 2 ay ücretsiz dizi ve film izleme imkanı da sunmaktadır. YouTube içerisinde yer alan videoları hem reklamsız hem de çevrimdışı bir şekilde izleyebilme imkanını sunmasıyla öne çıkan bir platformdur.

Amazon Prime Video

Amazon Prime Video dünya çapında bilinen ancak ülkemiz pazarına yeni yeni giriş yapan bir film ve dizi izleme platformudur. Daha yeni bir platform olduğu için rakiplerine nazaran daha az içerik çeşidi sunabiliyor ancak buna rağmen gelecek vadetmesiyle öne çıkıyor. Platform aylık abonelik sistemiyle kullanılabilmekte olup şu an için aylık 7,90 TL gibi cüzzi bir ücret karşılığında üye olunabiliyor. İçerisinde yer alan dizi ve filmlerin çeşidi arttıkça fiyatının da yükselmesi bekleniyor.

Exxen

Acun Ilıcalı tarafından ortaya çıkarılan film ve dizi izleme platformudur. Akıllı telefonlar için özel uygulaması bulunmakta olan Exxen , aylık abonelik ücreti karşılığında film ve dizilerden yararlanma imkanı sunuyor. Exxen platformu özellikle ülkemizde sevilen dizilerin yeni sürümlerini sunmasıyla dikkat çekti ve kullanıcı sayısı her geçen gün artıyor.

(Visited 15 times, 1 visits today)