Bu içeriğimizde 2021 yılının en iyi akıllı saatlerinin hangileri olduğuyla ilgili olarak bilgiler veriyoruz. İşte konuya ilişkin detaylar…

Akıllı saat kategorisi giderek daha hareketli bir hal alıyor. Artık bir akıllı saat satın almak isteyenleri çok sayıda seçenek karşılıyor. Yeni yazımızda 2021 yılı için geçerli olmak üzere tercih edilebilecek olan en iyi akıllı saat modellerine değineceğiz.

Apple Watch Series 7

Son derece şık ve güçlü ancak bir o kadar da pahalı olan bir ürün. Fiyatı 4.399,00 TL’den başlamakta olup yenilenmiş bir tasarım yapısıyla duyuruldu ve kısa süre içerisinde büyük satış rakamları elde etti. 41mm ve 45mm olarak iki farklı sürümü bulunmakta olan ürün, gerek teknik ayrıntıları gerekse tasarımıyla tercih edilmesi gereken cihazlar arasında yer alıyor.

Huawei Watch GT 2 Pro

Fiyatı 2500 TL civarında olan Watch GT 2 Pro akıllı saat modelleri çok sayıda avantaja sahip bir ürün. Aynı zamanda geleneksel bir saat tasarımı olmasıyla dikkat çekiyor. İki haftaya varan pil ömrü bulunan ürün her ne kadar oldukça iyi olsada onu aldığınız zaman üçüncü parti bazı uygulamalardan feragat etmeniz gerekmekte. Bunun nedeninin de ambargolar olduğunu söyleyebiliriz.

Garmin Vivoactive 4

Fiyat olarak pahalı ancak bir o kadar da iddialı bir ürün olup, akıllı saat kategorisindeki kaliteli seçeneklerden biridir. Gelişmiş algoritmalar ile enerji seviyesi , stres durumu, solunum düzeni, uyku aktivitelerini oldukça detaylı olarak takip etmeye imkan tanır. Genel itibariyle sporculara hitap eden bir akıllı saattir.

Bonus : Xiaomi Mi Band 6

Uygun fiyattan satın alabileceğiniz en iyi akıllı giyilebilir cihazlardan biri olup bu bağlamda bir akıllı saate servet harcamak istemeyenler için tercih edilebilecek bir ürün. Akıllı saatlerin temel işlevlerinin sizde olmasını istiyor ancak fazla para vermek istemiyorsanız Mi Band 6 ürününü kullanabilirsiniz çünkü bu ürün şu an 500,00 TL fiyatlardan satın alınabiliyor. Standart bir akıllı saatten daha uzun batarya ömrü olan ürün bu bağlamda da tam bir fiyat performans deneyimi sunuyor.

(Visited 37 times, 1 visits today)