AMD şirketi yazılım güncellemelerini sürdürmekte olup bu sefer 21.11.3 Radeon sürümünü paylaştı.

Teknoloji dünyasının yakından tanınan markalarından AMD, özellikle bilgisayar oyuncuları tarafından oldukça bilinen ve takip edilen bir marka. Gerek işlemci gerek grafik kartları konusunda çok sayıda ürünü olan ve NVIDIA, Intel ile kıyasıya bir rekabet içerisinde olan AMD, bir yandan da yazılımlarını güncel tutmaya çalışıyor.

AMD şirketinin sürücüsünün Radeon olduğu bilinmekte olup şirket zaman zaman yazılım güncellemeleri yayınlayarak sürücüsünün güncel kalmasını ve yeni teknolojilere ayak uydurmasını sağlıyor. Bu kapsamda yeni bir yazılım güncellemesine daha yer veren AMD, Radeon için 21.11.3 sürücüsünü çıkardı.

Geçtiğimiz hafta popüler video oyunalrından olan Battlefield 2042 için destek getiren sürücü sürümünü yayınlayan AMD, bu sefer de Microsoft Flight Simulator: Game of the Year Edition ve Farming Simulator 22 oyunları için destek sunan AMD Radeon 21.11.3 sürücüsüne yer verdi.

Yayınlanan güncellemeyle popüler uçuş simülasyonu olan Microsoft Flight Simulator oyununu oynamak daha keyifli olacak. Çünkü güncelleme DirectX12 konusunda iyileştirmeler sunuyor ve bunun yanında çeşitli hava durumu iyileştirmelerini, bir askeri jeti ve daha fazlasını içerisinde barındırıyor. Oyunun bilgisayarda  oluşturduğu ağır yükü de biraz azaltacak. Aynı zamanda ücretsiz olarak yükseltilebiliyor.

Farming Simulator 22 henüz piyasaya sürülmemiş olup AMD’nin popüler olması beklenen bu oyunla ilgili sürücüsünde daha şimdiden hazırlık yaptığını söyleyebiliriz. Oyun 22 Kasım günü çıkacak ve AMD sahipleri Radeon 21.11.3 sürümüne sahip oldukları taktirde Farming Simulator 22 oyununu maksimum verim ile oynayabilecek.

Radeon Settings uygulaması üzerinden Windows 10 ve Windows 11 için indirebileceğiniz yeni sürüm ile daha fazla avantaj elde edebilirsiniz. Ufak tefek hata düzeltmeleri de içeren güncellemeyi bu bağlamda edinmenizi tavsiye ediyoruz. Konuyla ilgili görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

(Visited 34 times, 1 visits today)