Gıda perakende satış zincirlerinden A101 üzerinde önümüzdeki 16 Aralık günü önemli fırsatlar sunulacak. Pek çok teknolojik ürün indirimli fiyatlardan satılacak. İşte habere ilişkin detaylar…

A101 mağazalarına 16 Aralık günü önemli bir fırsat başlatılacak. 16 Aralık gününden itibaren Hi-Level, Toshiba televizyon ve Reder marka akıllı telefon uygun fiyattan satılacak. Bu ürünler dışarıdaki fiyatlarından daha aşağı rakamlardan tüketicilerle buluşacak.

Zaman zaman oldukça etkileyici aktüel ürünler katalogları yayınlayan A101, bunlara önümüzdeki günlerde  bir yenisini daha ekleyecek. 16 Aralık günüyle beraber elektronik ürünler arasından dikkat çeken modeller satışa sunulacak. Bu bağlamda Toshiba’nın 65 inç büyüklüğündeki Ultra HD Smart TV modeli satışa sunulacak olup, televizyon üç yıl garantili olarak 7.399,00 TL’den alıcı bekleyecek. Televizyonun Ultra HD çözünürlüğü olacak ve Smart özelliği bulunuyor. Toshiba’nın 32 inç büyüklüğünde dahili uydu alıcılı LED TV modeli de satışa sunulacak olup, ürünün fiyatı 1.699 TL olacak. Bu bağlamda ufak bir televizyon isteyen kullanıcılar Toshiba 32 inç büyüklüğündeki uydu alıcılı LED TV modelini tercih edebilecek.
Satışa sunulacak olan bir diğer televizyon ise Hi-Level Full HD Smart LED TV olup, televizyon 55 inç büyüklüğünde ve dahili Wi-Fi desteğine sahip olacak. Aynı zamanda üç yıl garantili olarak satılacak. Fiyatı ise 3.599,00 TL olacak.

Reeder 913 Blue Satılacak

A101 üzerinde Perşembe günü Reeder 913 Blue modeli de satılacak olup, model 5380 mAh bataryaya sahip ve 64 GB dahili depolama alanı ve 4 GB RAM’i bulunuyor. 8 + 3 MP arka kameraya sahip olan akıllı telefonun ön yüzünde ise 5 Megapiksellik selfie kamerası bulunuyor. Yüz tanıma desteği bulunan akıllı telefon, 2 yıl garantili olarak A101 üzerinde 1.799 TL fiyat etiketiyle satışa çıkarılacak. Daha fazla haber için takipte kalın!

(Visited 84 times, 1 visits today)