Hunt Showdown oyunu ile ilgili Steam üzerinde büyük bir indirim gerçekleştirildi. Böylece oyunu şu an çok daha cazip fiyatlardan satın alabilmek mümkün. İşte habere ilişkin tüm detaylar…

Sizlerle zaman zaman büyük çaplı video oyunu indirimlerini paylaşmaya çalışıyoruz. Bu sefer de Hunt Showdown oyunu için uygulanan indirimden bahsedeceğiz. Hunt Showdown oyunu PC platformunda Steam üzerinde büyük bir indirim aldı. Normal fiyatı 109,00 TL olan oyun için gerçekleştirilen %50 oranında büyük indirim sayesinde oyunun fiyatı 54,50 TL’ye indi. İndirim 22 Aralık akşamına kadar geçerliliğini sürdürecek.

Hunt Showdown oyunu için uygulanan bu indirimin şu açıdan önemli olduğunu belirtmek gerekiyor; Oyun daha önce 22.02.2019 tarihinde erken erişim döneminde yüzde 30 indirimle 48,30 TL’ye düşmüştü. Her ne kadar oyun o zaman daha uygun fiyattan satılmış olsada o dönemde bile uygulanan indirim %30 oranındaydı yani 2019 yılında oyun çok daha makul fiyatlardan satıldığı için az bir indirim uygulandığında bile fiyatı çekici hale geliyordu. Ancak oyun, son günlerde yaşanan dolar kuru krizinden dolayı zamlardan nasibini alan ürünlerden biri oldu. Steam üzerinde bazı oyunların fiyatı arttı ve Hunt Showdown oyunu da bunlardan biri oldu. Bu bağlamda oyunun normal fiyatının şu an için yüksek olduğunu, uygulanan yüzde 50 indirimin bu nedenle değerlendirilmesi gereken bir fırsat olduğunu belirtmek gerekiyor.

Hunt Showdown Hakkında

Piyasaya sürülme yılı 2019 olan Hunt Showdown video oyunu, Crytek tarafından geliştirilen ve yayınlanan, gerek grafikleri gerek oynanışı ile dikkat çeken oyunlardan biri olmuştu. İster tek başınıza isterseniz iki veya üç kişilik takımlar halinde oynayabildiğiniz oyunda avcı olarak oynuyorsunuz ve ürkütücü canavarları alt etmeniz gerekiyor. İçerisinde farklı oynanış mekanikleri barındıran ve bu bağlamda benimsenen oyunlardan biri olan Hunt Showdown, bu bağlamda böyle bir indirim dönemine de girmişken tercih edilebilecek oyunlardan biri olarak öne çıkıyor.

(Visited 41 times, 1 visits today)