Sevilen video oyunlarından biri olan Days Gone hakkında oyuncular için büyük bir indirim fırsatı sunulmuş durumda. Oyun Steam platformunda %67 oranında devasa bir indirim aldı. İşte habere ilişkin tüm detaylar…

Steam üzerinde yeni bir indirim daha kendisini göstermiş durumda. Normal fiyatı 329,00 TL olan Days Gone oyunu hakkında %67 oranında büyük bir indirim meydana geldi

Uygulanan indirimle beraber oyunun yeni fiyatı sadece 108,57 TL oldu. İndirim fırsatı 30 Mart akşamına kadar devam edecek olup dileyen oyuncular yapımı şu an indirimli bir fiyattan edinebilir. Bu sayede oyunun fiyatında son derece cazip bir indirimin söz konusu olduğunu söyleyebiliriz. Peki Days Gone nasıl bir oyun?

Küresel bir salgın felaketinden iki yıl sonrasında vahşi topraklarda geçmekte olan bir macera aksiyon oyunu olup, oyunda eski bir motosiklet çetesi üyesi olan ve ölümün adeta çepeçevre sarmış olduğu topraklarda yaşama tutunacak bir neden arayan ganimet avcısı Deacon St. John’ın yerine geçiyorsunuz.

Silah ve değerli eşya üretecek ekipmanlar bulabilmek ve terk edilmiş yerleşkeleri yağmalamak gibi eylemlerde bulunabilir veya adil ticaret veyahut daha kanlı yollar ile hayatınızı sürdürmeye çalışabilirsiniz. Pasifik Kuzeybatısı’nda ormanlardan çayırlara, karlı düzlüklerden çöllerdeki lav sahalarına değin pek çok ölümcül ancak bir o kadar güzel atmosferi soluyabilirsiniz. Oyun içerisinde milyonlarca yıllık olan volkanik hareketlerin izini taşıyan çok sayıda dağ, mağarayı keşfedebilir, kırsal kasabaları gözlemleyebilirsiniz.

Oyun içerisinde yeni oyun modu, hayatta kalma modu, mücadele modu gibi oyun modları bulunmaktadır. Sürükleyici bir hikayesi bulunan video oyunu, devamlı değişen dinamik hava koşullarına sahip atmosferiyle de oyuncuları etkilemektedir. Eğer şu sıralar yeni bir oyun macerasına başlamak istiyorsanız Days Gone hakkında hazır böyle bir fırsat sunulmuş durumda iken değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

(Visited 13 times, 1 visits today)