Bu yazımızda Steam’de başlatılan yeni ilkbahar indirimleri kapsamında uygun fiyata satın alabileceğiniz popüler video oyunlarının hangileri olduğu konusuna değiniyor ve bu hususta bilgilere yer veriyoruz. İşte habere ilişkin tüm detaylar…

Bilgisayar oyuncuları bir oyun satın almak istedikleri zaman genelde Steam mağazasına başvururlar ve Steam üzerinde hemen hemen her gün çeşitli indirimler yer alıyor ve bunlar arasından haber niteliği taşıyanları sizlere buluşturmaya çalışıyoruz. Bu sefer de Steam bahar indirimleri kapsamında uygun fiyata satın alabileceğiniz bazı video oyunlarından bahsedeceğiz.

Oyunlara son zamanlarda yeni zamların gelmesiyle beraber oyuncular , büyük bir indirim dönemi olması beklenen ilkbahar indirimlerini heyecanla bekliyordu ve indirimler resmen  başladı ve özellikle bazı oyunların ilkbahar indirim dönemi kapsamında daha fazla dikkat çektiğini söyleyebiliriz. Peki söz konusu oyunlar hangileri?

Uygulanan indirimlerle beraber Far Cry 5 Gold Edition paketinde ciddi anlamda fiyat indirimi meydana geldi. Paketin yeni fiyatı sadece 60,75 TL oldu. God of War oyunu 197,40 TL’ye, Forza Horizon 4 yapımı 65,67 TL’ye indi. ARK : Survival Evolved video oyunu 8,00 TL, Doom ise 44,75 TL olurken, Kingdom Come Deliverance Royal Edition isimli paketin yeni fiyatı yalnızca 15,25 TL’ye düştü. Deep Rock Galactic video oyunu indirimden önce 155,00 TL’den satılırken oyun için uygulanan %67 indirimle beraber yeni fiyatı yalnızca 51,15 TL oldu.

FIFA 23 futbol oyununda pek çok oyuncu yeni bir indirimin uygulanmasını bekliyordu ve oyuna %50 oranında indirim uygulanarak yeni fiyatı 349,9 TL’ye indi. Steam’in ilkbahar dönemi fırsatları yılbaşı indirimlerinden sonra sunulmuş en büyük fırsat olarak öne çıkmakta olup, eğer şu sıralar iyi oyunları uygun fiyata alıp oynama gibi bir niyetiniz var ise uygulanan indirim döneminden mutlaka yararlanmanızı tavsiye ediyoruz. Diğer içeriklerimiz için ana sayfamıza göz atmayı ihmal etmeyiniz.

 

(Visited 7 times, 1 visits today)