Agon tarafından yeni oyuncu Mouse cihazı piyasaya sürülüyor. Söz konusu cihaz Pixart PMW3389 sensörü ile 40 Pound fiyat etiketiyle geliyor. Ürün oyuncuları etkilemek istiyor. İşte habere ilişkin tüm ayrıntılar…

Agon markası günümüzde Aoc çatısı altında faaliyetlerini sürdürmektedir. Aoc ülkemizde de bilinen popüler markalardan biridir ve monitör, bilgisayar ekipmanı v.b.  sunmakta olan bir markadır ve Agon markası içerisinde daha çok oyuncu ürünleri görüyoruz ve bu bağlamda oyunculara yönelik olarak yeni bir oyuncu faresi ortaya çıkmış durumda. Söz konusu farenin ismi AGM600 olup, Pixart PMW3389 sensörü ile donatılırken NVIDIA Reflex ile de gecikmeleri en aza indirmektedir.

Agon markasının yeni oyuncu Mouse cihazı Pixart, PMW3389 sensöre yer verir. Sensör inç başına 16 bin nokta tarama yapabilme yetisine sahiptir. 400 inç/s takip hızına sahiptir. Tarama oranı 1 ms / 1000 Hz olarak belirlenmiş olan ürünün DPI değerleri özel bir tuş ile ayarlanabilmektedir.

Reflex serfitikası ile gecikmeleri en aza indirmekte olan ürün hassasiyet artırmaktadır. Sahip olduğu Light FX RGB LED aydınlatmaları ile dikkat çeken ürünün aydınlatmasını uygulama aracılığıyla kontrol etmek de mümkün durumdadır.

Ürünün gövde tasarım yapısı leke bırakmayacak şekilde dizayn edilmiştir. Ayın zamanda kullanıcılara uzun süreli kullanımlarda bile konfor sağlayacak bir şekilde tasarlanmış olan ürünün sahip olduğu özelliklerle oyuncuların iştahını kabartacak türden bir mouse olduğunu söyleyebiliriz.

Toplam 10 tuşu tamamen özelleştirilebilir olan oyuncu faresinin 80 milyona kadar basma dayanıklılığı bulunan yapısı vardır. Reflex sertifikası ile gecikmeleri en aza indirmekte ve hassasiyeti artırmaktadır. Gecikme detayları da ayrıntılı olarak izlenebilmekte olan ürünün tekerlek yapısı ise metal alaşımdan imal edilmiş durumdadır.

Yeni farenin fiyatı ise 40 Pound olarak belirlenmiştir. Habere dair görüşlerinizi hemen aşağıdaki yorum kısmından bildirebilirsiniz.

(Visited 8 times, 1 visits today)