Akıllı telefon alanındaki en iyi markalardan biri olan Samsung, Galaxy M serisi için yeni bir ürün piyasaya sürmeyi hedeflemekte. Bu bağlamda Galaxy M54 akıllı telefonunu piyasaya sürmeyi istemekte. İşte habere dair ayrıntılar…

Günümüzde en büyük teknoloji şirketlerinden biri olarak çalışmalarına devam etmekte olan Samsung’un Galaxy M serisi üzerinde çalışmalar sergilediği biliniyor ve gelen haberlere göre marka yakın zamanda Galaxy M54 akıllı telefonunu piyasaya sürecek. Ürün sahip olduğu özelliklerle dikkat çekeceğe benziyor.

Bazı özellikleri belirlendi

Galaxy M54 akıllı telefonunun bu yılın sonlarında piyasaya sürülmesi beklenmekte olup, bir aksilik olması halinde gelecek yılın başında piyasaya sürülmesi beklenmektedir. 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı yer almakta olan ürünün Snapdragon 888 işlemcisinden güç alması bekleniyor.

Gelişmelere göre Super AMOLED ekran paneli bulunmakta olan ürün Full HD+ çözünürlüklü 6.67 inç büyüklüğünde ekran sunmaktadır. 5G bağlantı desteği bulunmakta olan ürün Wi-Fi6 bağlantı seçeneği taktim ediyor. Akıllı telefonda batarya olarak 6000 mAh büyüklüğünde büyük bir batarya yer almaktadır Bu bağlamda ürün şarj performansı konusunda iddialı bir modeldir.

Akıllı telefonun arkasında 64 MP arka ana kamera yer almaktadır. Arka ana lense 12 MP ultra geniş açılı lens ile 5 MP makro kamera eşlik etmektedir. Kameranın OIs desteğinin bulunup bulunmadığı hususu henüz belirsiz durumda. Fakat en azından arka ve ön kameraların 4K video kaydı ile geleceğine yönelik bilgiler olduğunu belirtelim.

Galaxy M52 ve M53 akıllı telefonlarının orta segment için iyi birer örnek telefonlar olduğu biliniyor. Samsung markasının şimdi de Glaaxy M54 cihazıyla serideki bu başarısını devam ettirmesi planlanıyor. Markanın son zamanlarda yazılım güncellemeleri konusunda da gayet başarılı olduğunu belirtmek gerekiyor. Haberle ilgili yorumlarınızı hemen aşağıdaki bölümden iletebilirsiniz.

(Visited 8 times, 1 visits today)