Bu yazımızda AirPods Pro cihazınızı sıfırlamak hususunda uygulamanız gereken adımlara değiniyor, bu konuyla ilgili olarak bilinmesi gereken hususlarla ilgili bilgiler veriyoruz.

AirPods cihazları günümüzde yaygın olarak kullanılmakta olan ürünlerdir ve dinleme deneyimini etkileyici bir şekilde yaşayabilmenize imkan tanımaktadır.

Eğer AirPods Pro cihazınızı ilk aldığınız konuma geri getirmek istiyorsanız o halde sıfırlama işlemini uygulamanız gerekiyor. Bunun için hemen aşağıda yer almakta olan adımları kullanmalısınız:

İlk olarak kulaklığınızı cihazınıza koyarak ve kapağını kapatarak işe başlayınız. Sonrasında 30 saniyeliğine bekleyiniz ve şarj kutusunun kapağını açınız. Ardından Ayarlar kısmına geliniz.
Ayarlar bölümünden Bluetooth bölümüne geçiş yapınız. AirPods aygıtınızın hemen yanında daha fazla anlamına gelmekte olan i seçeneğine basınız. Ardından bağlı olan AirPods cihazını unutabilmek için AirPods’u Unut komutunu vermeniz gerekiyor. Son adım olarak da AirPods Pro cihazınızın kapağı açık konumda iken arka kısımda yer alan ayar düğmesine sarı ışıktan beyaz ışığa geçene dek 15 saniye kadar basılı tutunuz. Böylece AirPods sıfırlama işleminizi tamamlamış olacaksınız.

AirPods Maks Sıfırlama

İlk adım olarak ürününüzü birkaç dakika boyunca şarj etmelisiniz. Sonrasında da cihazınızı tekrar başlatmalısınız.

Kulaklığın üst kısmında yer almakta olan ışık sarı renkten beyaz renge dönünceye kadar gürültü denetim düğmesi ve Digital Crown düğmesinin üzerine 15 saniyeliğine basılı tutunuz. Böylece işleminizi tamamlamış olabilirsiniz.

AirPods Maks kulaklığınızı sıfırlamanızın ardından bir süre sonra yeni aygıt olarak cihazınızı eşleştirmek için hazır hale gelirsiniz.

Kablosuz kulaklıklarda sıfırlamanın yapılmasının en büyük sebebi olarak ise kulaklıkların zaman zaman bazı hatalar vermesi gösterilebilir. Mesela bir kulaklıktan ses gelmekte iken diğerinden ses gelmemesi veya kulaklığa bağlanırken diğerinin bağlanmaması gibi sorunları çözebilmek için resetleme uygulamak bazen işe yarayabiliyor.

(Visited 9 times, 1 visits today)