Apple’ın Watch Series 8 cihazına ilişkin detaylara yer verdiğimiz yazımızda Watch Series 8 incelemesine değiniyoruz.

Ünlü teknoloji markalarından olan Apple tarafından geçtiğimiz günlerde yeni iPhone , AirPods ve Watch ürünlerinin tanıtımını yapılmıştı. Peki Apple Watch Series 8 nasıl bir ürün? İşte ön incelememize ilişkin detaylar…

Apple Watch Series 8 cihazı tanıtılmadan önce pek çok sızıntı ve iddialarla belirmişti. Ardından cihaza ilişkin detaylar canlı olarak ortaya çıkarılırken, yapılan etkinlikle beraber bir süredir konuşulan sıcaklık sensörü iddiası da doğrulanmış oldu. Yani üründe sıcaklık sensörü de yer alıyor.

Kullanıcıların uzun zamandır istediği sensör ile birlikte saat , kullanıcı ateşinin normalden daha yüksek olduğu zaman onu uyaracak. 5 saniyede ölçüm yapabilen sensörü 0.1 santigrat derecede bile ısı değişimini algılama yeteneğine sahip. Vücut sıcaklığını tüm gece ölçme yeteneği olan Watch Series 8 modeli aynı zamanda kadınlara yumurtlama dönemine ilişkin olarak da bilgiler vermektedir. Böylece kadınlar takip sürecini daha kolay yapabilmektedir.

Watch Series 8 Kasa Seçenekleri

Apple’ın Watch Series 8 modelinde kasa seçeneği olarak 41 mm ve 45 mm seçenekleri var. 18 saat pil ömrü bulunan yeni seride düşük güç modu da yer alıyor. Düşük güç modunu aktif ettiğiniz zaman pil ömrü 36 saate uzuyor. Aynı zamanda çarpışma testi özelliği de bulunan model, bu sayede sürüş sırasında aracın takla atması veya bir yere çarpması durumun algılayacak ve hayat kurtarabilecek nitelikte olacak.

Paslanmaz çelik bir gövdesi bulunan ürünün yıldız ışığı, gümüş, kırmızı ve gece yarısı olarak dört farklı renk seçeneğine sahip olduğunu belirtelim. 16 Eylül gününden itibaren raflarda yerini alacak olan ürünün fiyatları da 9.299,00 TL’den başlayacak. En uygun fiyatlı sürüm Watch Series 8 GPS 41 mm olup, 45 mm tercihi veya GPS + hücresel sürüm tercihi daha pahalıya mal olacaktır.

(Visited 4 times, 1 visits today)