Sevilen video oyunlarından Battlefield V için büyük bir indirim dönemi başladı. Oyun normalde olduğundan çok daha uygun fiyatlardan satın alınabiliyor. İşte habere ilişkin detaylar…

Savaş oyunu serilerine dünyaca büyük bir ilgi gösterilmekte olup, Battlefield serisi de bu ilgiden nasibini alan popüler oyun serilerinden biridir. Seri için bu zamana kadar pek çok video oyunu piyasaya sürüldü ve Battlefield V de bu noktada dikkat çeken Battlefield oyunlarından biri oldu. Ancak oyunun yüksek fiyatı ona her oyuncunun erişim sağlamasını daha zor bir hale getiriyor. Yine de şimdi uygulanan büyük indirim fırsatı ile oyunu normalde olduğundan çok daha uygun fiyatlardan satın alabilmek mümkün hale geldi.

Fiyatı %75 oranında indi!

Normal fiyatı 419,99 TL olan Battlefield V video oyunu %75 oranında büyük bir indirim aldı. Böylece oyunun yeni fiyatı 104,99 TL oldu. Uygulanan indirim fırsatı 28 Mart akşamına kadar geçerliliğini sürdürecek olup, oyunu uygun fiyattan satın alabileceksiniz. Oyunu Steam üzerinden edinebilmek için bir Steam hesabınızın bulunması gerekmekte ve Steam hesabı ücretsiz olarak açılabiliyor. Bunun için Steam uygulamasını bilgisayarınıza yükleyip çalıştırın ve kayıt olma adımlarını gerçekleştirdikten sonra Battlefield V sayfasına uygulamanın Mağaza bölümünden giriş yapın. Sepete Ekle butonuna tıklayarak oyunu indirimli bir şekilde alabilirsiniz.

16 yaş ve üzerindeki oyuncular için uygun olan Battlefield V video oyununda karada, havada ve denizde büyük çatışmalara girebiliyor, taşıtları, silahları ve teknolojik cihazları kullanarak cepheden cepheye koşabiliyorsunuz. İkinci Dünya Savaşı temasını içerisinde barındıran oyun, atmosferi yansıtmak konusunda taktire şayan işler çıkarıyor.

Steam üzerinde zaman zaman bu tarz pek çok büyük çaplı indirim daha gerçekleştirilmekte olup, zaman zaman sizlerle önde gelen indirim haberlerini paylaşmaya çalışıyoruz. Bizi takip etmeye devam edin.

(Visited 26 times, 1 visits today)