Call of Duty Warzone oyununa yönelik olarak oyuncuların dikkatini çekebilecek bir gelişme meydana geldi. Call of Duty Warzone oyununa sıra dışı bir mod ekleniyor.

En popüler video oyunu serilerinden biri olan Call of Duty, PC oyunculuğunun mihenk taşlarından biri ve bu zamana kadar seri kapsamında pek çok oyun piyasaya sürüldü. Call of Duty Warzone yapımı da bunlardan biri oldu.

Activision tarafından piyasaya sürülen, çıkışının üzerinden zaman geçmiş olmasına rağmen hala büyük bir ilgiyle oynanan ve takip edilen Call of Duty Warzone video oyunuyla ilgili olarak sıra dışı bir mod kendisini gösterdi. Call of Duty Warzone Godzilla ve King Kong modu çıkıyor.

Savaş oyunlarına son zamanlarda pek çok modun dahil edildiğini görüyoruz. Ancak Godzilla ve King Kong modu Call of Duty serisi için gerçekten de sıra dışı bir mod olacak. Oyuncular mod içerisinde hayatta kalmak için mücadele edecek. 25 Mayıs’a kadar erişilebilecek olan Operation Monarch isimli mod ile Godzilla ve Kong oyuna dahil edilecek.

Oyuncularla buluşturulmakta olan güncelleme, hayatta kalma oyunlarında alışık olunmadık bir yeniliği yaparak oyuna devasa yaratıkları dahil edecek. Operation Monarch ismi verilen mod 25 Mayıs gününe kadar oynanabilecek ve Activision yöneticilerinden olan James Mattone yaptığı açıklamada oyun içerisinde yer alan canavarların genelde fazla saldırgan olmayacağını ifade etti ancak bu canavarlar rahatsız edildikleri zaman da önlerine gelen her şeyi yıkıp yok edecek kadar güçlü bir şekilde oyunda olacak. Bu durumda oyuncuların onları yok etmek veya onlardan kaçmak üzere iki seçeneği bulunacak. Yeni modun oyuncular üzerinde nasıl bir tesir bırakacağı merak edilirken moda ilgi gösterilmesi halinde ilerleyen süreçte buna benzer pek çok mod ve oyun görebiliriz.

(Visited 18 times, 1 visits today)