Teknoloji markalarından Casper, VIA M30 Plus isimli akıllı telefon modelini resmen piyasaya sürmüş durumda. İşte ayrıntılar…

Casper günümüzde popüler olan yerli telefon üreticilerinden biri ve Ocak ayında yeni orta sınıf akıllı telefon modeli VIA M30 Plus’ı tanıtması bekleniyordu ve bu gerçekleşti. Ürün resmen piyasaya sürüldü.

Orta segment için kendisini gösteren VIA M30 Plus isimli akıllı telefon modelinin sahip olduğu teknik özelikler de detay kazanmış oldu. İşte VIA M30 Plus’ın teknik özellikleri:

M30 Plus Özellikleri

Akıllı telefonun 6.5 inç büyüklüğünde 1600 x 720 piksel çözünürlüklü IPS LCD panel ekranı bulunmaktadır. Cihazın 20:9 en boy oranı bulunmaktadır ve 270 dpi piksel yoğunluğu sunmaktadır. Akıllı telefonun arkasında 13 Megapiksellik ana kamera vardır ve o kameraya 2 Megapiksellik makro kamera eşlik etmektedir. Cihazın ön kısmında yer alan kamera ise 8 Megapiksellik selfie kamerasıdır.

Cihaz depolama alanı tarafında 128 GB dahili hafıza alanı sunmaktadır. Bunun yanında 256 GB’a kadar microSD kart desteği vardır. MediaTek Helio G25 yonga seti lie çalışmakta olan model 4 GB normal RAM, 4 GB da sanal RAM kullanmaktadır.

VIA M30 Plus akıllı telefonu her ne kadar 2023 model bir akıllı telefon olsada hızlı şarj desteklememektedir. 5000 mAh büyüklüğünde bataryası bulunan akıllı telefon, fabrika tarafından yayınlanan verilere göre 19 gün boyunca boşta bekleme süresine sahiptir. Video izleme süresi 11 saat, müzik dinleme süresi ise 31 saat olarak açıklanmıştır.

Fiyatı ve renk seçenekleri

Akıllı telefonun deniz mavisi ve uzay siyahı olmak üzere iki fraklı renk seçeneği bulunmaktadır. Fiyatı 4.799 TL olarak belirlenen akıllı telefonun fiyatının rakipleri ile neredeyse aynı seviyede olduğunu söylemek mümkündür.

(Visited 11 times, 1 visits today)