Bu yazımızda en başarılı 5 radyo uygulamasına değiniyoruz. İşte konuya dair detaylar…

Akıllı telefonlarda kullanılabilecek olan radyo uygulamaları bulunmakta olup, bu yazımızda radyo uygulamalarından en başarılı olanlara sizler için değindik:

Karnaval Radyo

Metro FM, Joy Jazz, Joy Türk, Joy Fm gibi pek çok radyonun içerisinde bulunan Karnaval Radyo uygulamasında çeşitli podcast içerikleri de bulunmakta olup, uygulamanın kullanıcı dostu bir arayüzü bulunmaktadır. Çeşitli oynatma listelerini de içerisinde barındırmaktadır. Sana Özel bölümünden dahil edilen oynatma listelerine erişim sağlayabilmekte olduğunuz uygulama 1 milyondan fazla kez indirilmiştir.

MyTuner

İçerisinde çok sayıda radyo kanalı bulunmakta olan bu uygulama ile 50.000 kadar radyo istasyonunu dinleme imkanına sahipsiniz. 200’ün üzerinde ülke ve bölgeden radyo istasyonuna yer veren uygulama aynı zamanda podcast içeriklere de yer vermesiyle dikkat çekmektedir.

iHeartRadio

Hem radyo hem de podcast dinleme imkanı sunmakta olan iHeartRadio uygulaması, özellikle başarılı bir arayüze sahip olması, kolay bir kullanımının olmasıyla öne çıkmaktadır. Play Store platformunda 50 milyonun üzerinde indirme  sayısı bulunmakta olan uygulamayı cihazınıza indirip yüksek ses kalitesiyle radyo yayınlarını dinleyebilirsiniz.

TuneIn Radio

İçerisinde çok sayıda farklı müzik türüne sahip olan radyo uygulaması 5.7 milyonu aşkın podcasta sahiptir. Aynı zamanda son dakika haberleri ve özel müzik kanalları bulunmaktadır. Play Store üzerinde 100 milyondan fazla indirilmiş olan çok popüler bi uygulama olup, içerisinde canlı spor yayını da bulunmaktadır.

AndroTurk Radyo

Bu uygulama özellikle başarılı arayüzü ile öne çıkmaktadır. Çok sayda farklı müzik türünü içerisinde barındırmaktadır ve son dinlenen şarkılara dair bir kısmı da vardır. Söz konusu kısım size dinlediğiniz şarkılara yeniden erişme imkanı tanır. Uygulamanın içinde 1000’in üzerinde kanal yer almaktadır. Radyoyu bildirim ekranından kontrol edebilir, tatminkar bir deneyim yaşayabilirsiniz.

(Visited 7 times, 1 visits today)