Yeni içeriğimizde en iyi roblox yarış oyunlarına değiniyor ve bu hususta öne çıkmakta olan oyunlardan bahsediyoruz. İşte o oyunlar…

Accelerate X

Dar sokakları olan bir şehirde yarışmanıza imkan tanımakta olan oyun sizi adeta her zaman tetikte tutmaktadır. Gerek araba modelleri gerekse gerçekçi roblox yarışları bakımından tercih edebileceğiniz Accelerate X, gerçekçi kontrollere sahip olup araçlarını yüksek hızlarda hassas bir şekilde kontrol eden oyuncuları ödüllendirmektedir.

Ion Formula Racing 2022

Bu yapımda birinci şahıs yarışçı olarak oynamaktasınız. Bir takımın parçası olarak yer alıyor ve puan – para toplayabilmek için yarışları kazanıyorsunuz. Arabanızı inşa edip özelleştirebilir, bu hususu görev edinebilirsiniz. Aracınızda hemen hemen her şeyi yükseltme imkanı sağlamakta olup, bu bağlamda özelleştirme düşkünü olanların değerlendirebileceği bir yapımdır.

Hot Wheels Open World

Eğlenceli ve hızlı tempolu bir yarış oyunu oynamak isteyenler için tercih edilebilir. Dolambaçlı pistlerde yarışlar yapabilir, çeşitli oyun modlarından yararlanabilir ve zorlu görevlerin üstesinden gelmeye çalışabilirsiniz. Kesinlikle denemeniz gereken bir oyun!

Car Crushers

Kilidini açmanızı bekleyen onlarca araç yer almakta olan oyunda araçların sayısı artmaya da devam etmektedir. Bunun yanında oynayabilmek için çok sayıda harita yer almakta olup, Roblox deneyimini başarılı bir şekilde yakalayabileceğiniz bir oyun olarak öne çıkmaktadır.

Drift Paradise

Yarışmayı ve özellikle drifti seven oyuncuların dikkatini çekebilecek olan Drift Paradise yapımı, drift konusunda ustalaşmak isteyenleri bekliyor. Çok sayıda pratik yapmanız gereken oyun, gereken çalışmayı sarfettiğiniz zaman bunun karşılığını size drift rekorları ile veriyor. Hem driftte ustalaşmak hem de iyi bir yarış oyunu oynamak isteyenler için tercih edilebilecek olan seçeneklerden biri olarak öne çıkıyor.

Listede yer vermediğimiz, aklınıza gelen oyunları hemen aşağıdaki yorum kısmından bildirmeyi ihmal etmeyiniz.

(Visited 10 times, 1 visits today)