AnTuTu tarafından Kasım ayı akıllı telefon verilerine ilişkin olarak açıklamada bulunuldu. Kasım ayının en hızlı akıllı telefonlarının hangileri olduğu açıklanmış durumda. İşte habere ilişkin tüm detaylar…

Akıllı telefonlara yönelik olarak zaman zaman istatistiksel veriler paylaşmakta olan AnTuTu bu sefer de en hızlı orta segment akıllı telefonlara yönelik olarak duyuruda bulundu. Bu bağlamda Kasım ayında en hızlı orta segment akıllı telefonlar açıklandı.

İlk Sırada IQOO Z6 Var!

Kasım ayının en hızlı orta segment telefonları listesine göre ilk sırada IQOO markası tarafından sunulmakta olan IQOO Z6 modeli bulunuyor. Cihaz AnTuTu üzerinde 597.492 puan elde ediyor. Onu yine bir başka IQOO akıllı telefonu olan IQOO Z5 takip ederken cihaz 571.999 Puan elde etmektedir. Üçüncü sırada yer almakta olan akıllı telefonun Çinli üretici Oppo’nun Reno 8 Pro 5G modeli olduğunu belirtelim ve söz konusu model 571.922 puan elde ediyor.

Dördüncü sırada yer alan akıllı telefon ülkemizde de yakından tanınan akıllı telefon üreticilerinden biri olan Xiaomi tarafından sunulmakta olan Civi 2 modeli olup cihaz 571.818 puan elde etmekte. Beşinci sırada ise bağımsızlığını elde ettikten sonra daha da büyük başarılara imza atan Honor markasının Honor 70 isimli akıllı telefonu bulunuyor.

Yayınlanan listenin altıncı sırasında Xiaomi Mi 11 Youth Edition telefonu yer almakta olup telefon 535.831 puan elde ederken onu bir başka Honor akıllı telefonu olan Honor 50 modeli 524.784 puan ile takip ediyor. Huawei’nin P50e modeli 519.388 puanla sekizinci sırada yer alırken Nova 10 isimli diğer telefonu 513.240 puan alıyor ve Redmi Note12 Explorer Edition ise 487.485 puanla 10. Sırada yer almayı başarıyor. Bu bağlamda listeye Çinli akıllı telefon üreticilerinin büyük bir ağırlık koyduğunu söyleyebiliriz. Haberle ilgili görüşlerinizi hemen aşağıdaki yorum kısmından yazabilirsiniz.

(Visited 2 times, 1 visits today)