Antutu tarafından kullanıcı memnuniyetine ilişkin olarak en başarılı telefonlara dair yeni açıklama yapılmış durumda. İşte detaylar…

Akıllı telefonlarda kullanıcı memnuniyeti oldukça önemli bir husus olup, her gün yanımızda taşıdığımız bu telefonların başarılı bir şekilde kullanılması önem arz ediyor.
Dünyaca ünlü Antutu platformu tarafından her ay kullanıcı memnuniyeti konusunda en iyi akıllı telefonlar açıklanıyor. Eylül ayının bitmesiyle beraber buna dair açıklama yapıldı. Antutu tarafından yapılan açıklama ile kullanıcı memnuniyeti konusunda en başarılı telefonlar belli oldu.

Xiaomi 12S Ultra ilk sırada yer alıyor

Eylül ayı verilerine göre AnTuTu platformu üzerinde Xiaomi 12S Ultra akıllı telefonu %96,04 puan ile kullanıcıların en fazla memnun kaldığı akıllı telefon olarak öne çıkıyor. Bunu sağlayan unsurlar telefonun çok güçlü bir işlemciye sahip olması, kamera özellikleri , cezbeden tasarımı ve elbett sorunsuz bir akıllı telefon olmasıdır. Bu gibi özellikleri ile pek çok kişinin sahip olmak istediği bir telefon olarak öne çıkmaktadır.

İkinci sırada yer alan akıllı telefon ise sıklıkla ambargolarla gündeme gelmekte olan Huawei’nin Mate 50 Pro modeli oldu. Huawei Mate 50 Pro cihazı aslında çıkışını Eylül ayında gerçekleştirdi. Bu bağlamda çok yeni bir akıllı telefon olmasına rağmen listede yer almasıyla dikkat çekti. Üstelik Mate 50 Pro kullanıcı memnuniyet seviyesinin %92.26 olarak belirlenmiş olduğunu da belirtelim.

Üçüncü sırada IQOO markasının %90,65 oran ile Temmuz ayında çıkışını gerçekleştirmiş olan iQOO 10 Pro cihazı yer almaktadır. Dördüncü sırada yer alan akıllı telefon modeli ise son zamanların dikkat çeken akıllı telefon üreticilerinden olan Oppo’nun K10 5G modeli oldu. Oppo K10 5G cihazı %90,41 memnuniyet oranı ile dördüncü sırada yer almayı başardı. Beşinci sırada ise Nubia markasının Z40S Pro modeli yer aldı.

(Visited 5 times, 1 visits today)