Popüler film ve dizi izleme platformlarından Netflix üzerindeki en iyi gençlik filmlerinin neler olduğuyla ilgili bilgiler veriyoruz. İşte detaylar…

Gençlik temalı filmler izleyicilerde ayrı bir heyecan uyandırmakta olup, pek çok kişi gençlik yıllarını hatırladığından bu filmleri izlemek istemektedir.  Netflix platformunda da gençlik filmleri önemli bir yere sahip olup, bu alanda yer alan filmlerden bazılarına sizler için değinmek istedik.

The Kissing Booth

Filmdeki Elle Evans karakteri lisenin bahar festivalindeki bir oyunda ilk öpücüğünü platonik olarak aşık olduğu çocuğa vermektedir fakat çocuk en yakın arkadaşının abisidir ve arkadaşı bu ilişkiye onay vermez. Bu yüzden arkadaşıyla iletişimini bitirmek veya abisini tercih etmek konusunda karar vermesi gerekmektedir.

To All the Boys I’ve Loved Before

Çıkış yılı 2018 olan bu filmde Lara Jean sakin lise yaşantısı olan on altı yaşındaki bir kızdır ve platonik olarak aşık olduğu çocuklar bulunmaktadır. Aşık olduğu çocuklara mektuplar yazar ve bu mektupların kimse tarafından okunmayacağını bildiği için rahattır fakat aşık olduğu çocuklara yazdığı mektuplar birisi tarafından alıcılarına gönderilir ve böylece ortalık karışır.

Sierra Burgess Is a Loser

Jamen okulun en popüler sporcusu olup, okulun en güzel amigo kızı olarak kabul edilen Veronica ile konuştuğunu zannederken aslında mesaj gönderdiği kişi bir başkasıdır. Yanlışlıkla iletişim kurmuş olduğu kişi aynı lisededir ancak havalı ve güzel sayılamayacak bir kızdır ve Jamey’in kendisini beğenmesini sağlamak için uğraşacaktır.

The Edge of Seventeen

Abisi ile sık sık tartışan, lise hayatından bunalan bir genç kız olan Nadine’yi konu edinmektedir. Nadine, en iyi arkadaşının, abisi ile sevgili olduğunu öğrendiğinde hayatı daha büyük bir çıkmaza girecektir.

(Visited 68 times, 1 visits today)