Türkiye pazarında da piyasaya sürülmesi beklenen Vivo’nun Y35M isimli akıllı telefon modeli için resmen tanıtım gerçekleştirildi. Böylece ürüne ilişkin olarak detaylar belirlendi.

Çin merkezli akıllı telefon üreticilerinin telefon pazarına genel olarak ağırlıklarını koyduğu bilinmekte olup Vivo markası da bu doğrultuda çalışmalarına devam ediyor ve bu sefer Vivo Y35m isimli akıllı telefon modelinin tanıtımını gerçekleştirdi. Böylece ürüne ilişkin olarak pek çok detay belirlenmiş durumda.

Vivo Y35m Özellikleri

Y35M isimli akıllı telefon modelinin ekranı 6.51 inç büyüklüğündedir. Cihaz IPS LCD ekran paneline sahiptir . Üründe çentik tasarım yapısı bulunmakta olup ürünün ekranı su damlası şeklinde çentiğe sahiptir. RAM tarafında 4 GB – 6 GB ve 8 GB seçenekleri bulunmaktadır. Depolama olarak üç farklı RAM modeli de 128 GB dahili depolama alanı desteği sunmaktadır yani depolama tarafında tek seçenek vardır.

5000 mAh büyüklüğünde bataryası bulunmakta olan akıllı telefon modeli 15 Watt şarj desteklemektedir. Y35M şarj hususunda standart bir deneyim sağlamaktadır. Cihaz çift SIM kart desteklemektedir. Böylece ürünü birden fazla SIM kart takarak kullanabilmek mümkün olmaktadır. Bluetooth tarafında 5.2 sürüm desteği bulunmaktadır.

Telefonun üzerinde 3.5 mm kulaklık girişi yer alıyor. Böylece standart kablolu kulaklıklar ile kullanabiliyorsunuz. Yana monte parmak izi tarayıcısı bulunmakta olan model Android 13 işletim sistemi sürümü ile kutudan çıkacak. Bu bağlamda güncel olarak piyasaya sürülecek olan modelin uzun bir süre de yazılımsal güncellemelerden yararlanması beklenmektedir.

Fiyatı ve renk seçenekleri:

Y35M isimli akıllı telefon modelinin mavi, altın ve siyah olarak üç farklı renk seçeneği desteği bulunmaktadır. Ürün fiyat tarafında ise RAM kapasitesine göre değişkenlik göstermektedir. 4 GB RAM bulunan sürüm 202 Dolar fiyat etiketine sahiptir. 6 GB RAM bulunan sürüm 232 Dolar, 8 GB RAM bulunan sürüm ise 246 Dolardan satılmaktadır.

(Visited 3 times, 1 visits today)