Tamamen eğlence üzerine kurulu , biraz gülmek isteyen oyuncuların tercih edebileceğini düşündüğümüz Goat Simulator oyunu, Steam üzerinde meydana gelen yeni indirim dönemi kapsamında büyük bir indirimle satılmaya başlandı ve neredeyse bedava hale geldi. İşte habere ilişkin tüm ayrıntılar…

Goat Simulator video oyunu, bir keçiyi kontrol ettiğiniz ilginç yapımlardan biri. Üstelik keçinizin adeta yapışkan görevi gören uzun bir dili bulunuyor ve diliyle hemen hemen her nesneye tutunabiliyor. Bunun yanında sağa, sola, yukarı fırlatabildiğiniz, adeta ölümsüz olan keçinizle bazı etkinliklere katılıp puan da kazanabiliyorsunuz. Aslında oyundaki tem amacınız puan kazanmak. Ne kadar yıkım yaparsanız o kadar puan elde ediyorsunuz.

Şehirde dolaşarak ortalığı adeta birbirine katabildiğiniz ilginç bir deneyim sunmakta olan Goat Simulator video oyunu günümüzde de tercih edilen yapımlardan biri olmayı sürdürüyor ve şimdi oyun için büyük çaplı bir indirim fırsatı sunulmuş durumda olmasıyla öne çıktı.

Bir keçi olarak olabildiğince fazla yıkıma sebebiyet vermeye çalıştığınız oyun oldukça absürt görüntülere sebep olmaktadır ve sizi güldürmeyi başaracak oyunlardan biridir. Bu bağlamda tamamen eğlence amaçlı bir oyun isteyen, gerçekçilik aramayan oyuncular için tercih edilesi bir yapımdır.

Fiyatı neredeyse bedava oldu!

Goat Simulator video oyunu için uygulanan yeni indirim fırsatı ile beraber oyunun fiyatı 18,50 TL ilken uygulanan %80 indirimle birlikte yalnızca 3,70 TL oldu. Buna nazaran oyunu neredeyse bedava bir hale gelmiş olduğunu söyleyebiliriz. Uygulanan indirim fırsatının 14 Kasım akşamına kadar devam edeceğini de ifade edelim.

Oyunu satın almak için Goat Simulator Steam sayfasına giriniz ve Sepete Ekle butonuna tıklayınız. Ardından satın alma adımlarını tamamlayarak oyunun kütüphanenize dahil olmasını sağlayabilir ve dilediğiniz zaman indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Bu tarz indirim haberlerinin devamıiçin internet sitemizi takip etmeye devam ediniz.

(Visited 9 times, 1 visits today)