Android cihazınızda oynayabileceğiniz çeşitli zombi temalı oyunlar bulunmakta olup bu yazımızda bunlara sizler için değineceğiz.

Popüler olan Android işletim sisteminde zombi oyunlarını oynayabilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Peki Android üzerinde oynayabileceğiniz en iyi zombi oyunları hangileridir? Sizler için maddeler halinde değiniyoruz.

Tiny Troopers 2: Special Ops

Bir kahramanı değil de birden fazla kahramanı yönetmekte olduğunuz bir zombi oyunu olup oyunda farklı yeteneklere sahip askerlerin olduğu bir özel harekat timini kontrol etmektesiniz ve ardından dünyayı zombilerden temizleyebilmek maksadıyla çaba sarfediyorsunuz. Oyunda zombileri ortadan kaldırabilmek için farklı silah seçeneklerini kullanabiliyorsunuz. Özellikle iyi grafiklere sahip olmasıyla öne çıkan bir oyun.

Dead Trigger 2

FPS kategorisindeki bu oyunu mobil cihazlarınız ile de oynayabilirsiniz. Andrenalin ve aksiyon yüklü bir oyun olup farklı görevleri seçip kimi zaman zombileri avlayabilir, kimi zaman da sürekli üstünüze doğru saldıran zombilere karşı dayanmaya çalışabilirsiniz. Oyunda aynı zamanda bölüm sonu canavarları da bulunmaktadır.

Into the Dead 2

Üst düzey bir aksiyon deneyimi sunan oyun 7 bölüm ve 60 aşama sunmaktadır. Kolay bir oynanışı mevcuttur ve atmosferini de başarılı bir şekilde oyuncuya yansıtmaktadır. İlk oyunun devamı niteliğinde olan yapım, kategorisinde popüler olan video oyunlarındandır.

Stupid Zombies 3

Oynanış mekaniği olarak Angry Birds oyununa epey benzemekte olan Stupid Zombies 3 oyununda her bölümde belirli bir yerde konumlanan karakter ile sabit şekilde konumlanan zombileri vurmak için çaba sarfetmektesiniz. Yapacağınız atışa dikkat etmeniz gereken video oyunu oyuncular için farklı bir deneyim sunuyor.

Last Day on Earth: Survival

Hayatta kalma temalı bu oyunda büyük bir zombi salgını mevcut olup zombi salgınında hayatta kalmaya çalışmaktasınız. Çeşitli kaynaklar topladığınız oyunda açlık, susuzluk gibi durumlara karşı da dikkatli olmanız gerekiyor.

 

(Visited 12 times, 1 visits today)