Bu soğuk kış günlerinde evinizi sıcacık yapmanızı sağlayacak olan üç klimaya değiniyoruz. İşte ısıtma konusunda biraz daha başarılı olan klimalar…

Kış mevsiminin etkilerini iyiden iyiye göstermesiyle beraber insanlar evlerini ısıtacak çeşitli yöntemler üretmekte olup, evinde doğalgaz olmayan ve soba kullanmak istemeyenler tercihlerini daha çok klimadan yana yapıyor. Klima tercih ederken de ısıtma performansının iyi olmasına dikkat etmek gerekiyor. Aksi taktirde klimadan kış aylarında istenen verim alınamıyor.

Evinizi sıcacık yapmanıza yarayacak klimalar :

Mitsubishi Heavy SRK35ZSP-W(S)

Bu klimanın hem soğutma hem ısıtma performansı iyi olup, 0.99 kWh soğutma, 0,99 kWh ısıtma saat başına enerji tüketimi bulunuyor. A++ sınıfına ait olan klima az elektrik harcıyor. Dört yönlü otomatik hava salınımı sistemine de sahip olan ürün böylece odaya eşit sıcaklık yayılmasını sağlamaktadır. Klimanın AC girdi frekansı 50 Hz olup ayrılabilir sisteme sahip. Hem ev hem ofis ortamı için kullanılabilecek olan 12000 BTU kapasitesi bulunuyor.

Bosch Climate 3000I

A++ enerji verimi sınıfı olan ürün, 40 desibel ses seviyesi ile çalışmakta olup 13000 BTU ısıtma, 12000 BTU soğutma kapasitesine sahip ve böylece ısıtma performansı ile ön plana çıkmaktadır. Kızılötesi kumandanveya Bosch HomeCom Easy aracılığıyla kontrol edilebilen klima, dış ısıtmada 62 dB seviyesinde, iç ısıtmada ise 54 dB seviyesinde çalışmaktadır. Sahip olduğu i-clean fonksiyonu ile evaporator sıcaklığını 56 dereceye çıkaran ürün böylece odaya temiz bir hava katmaktadır.

Samsung AR5000H AR12TXHQBWK/SK


40 desibel ses seviyesi ile çalışan klima, havanın kalitesini artıran, kötü kokuları önleyen filtreler kullanıyor. Böylece bulunduğu ortamı hijyenik hale getirebilen klima, ev ve ofis kullanımına uygun olarak tasarlanmış olup A++ enerji verimliliğinde çalışıyor. Inverter teknolojili klima böylece enerji tasarrufu sunuyor.

(Visited 31 times, 1 visits today)