Samsung tarafından giriş segment için geliştirilen akıllı telefon Galaxy A04 için resmi tanıtım gerçekleştirilmiş olup cihaz en sonunda resmen tanıtıldı. İşte habere ilişkin ayrıntılar…

Akıllı telefon alanında prestijli markalardan biri olan Samsung’un hemen hemen her segment için akıllı telefon alanında üretimler yapmakta olduğu biliniyor ve şirket bu sefer de Galaxy A04 isimli giriş segment ürünüyle karşımıza çıktı.

Uygun fiyatlı akıllı telefon modellerinden biri olması beklenen Galaxy A04’ün fiyatı henüz resmiyet kazanmasada fiyat performans ürünlerinden biri olacağı lanse ediliyor .Giriş seviyesine konumlandırılan akıllı telefon buna rağmen iddialı bir yonga seti ile gelecek. Cihaz resmi sitede yerini almış olup böylece sızıntıların sonuç vermiş olduğunu ve resmi olarak tanıtıldığını söyleyebiliriz.

Galaxy A04 ne gibi özellikler sunmaktadır?

Samsung’un Galaxy A04 cihazının ekranı 6.5 inç büyüklüğündedir ve LCD panel yapısı sunmaktadır. Çözünürlük olarak HD+ çözünürlüğü bulunmakta olan akıllı telefon 60 Hz tarama hızına sahiptir. Cihaz Snapdragon 695 yonga setinden güç almaktadır. RAM olarak 8 GB’a kadar RAM desteği ve 128 GB’a kadar dahili depolama alanı desteği sunmakta olan akıllı telefonun 4GB + 32GB, 6GB + 64GB ve 8GB + 128GB depolama seçenekleri ile geleceği ortaya çıktı.

Cihazın ön kısmında çentik yapısı bulunmakta ve selfie kamerası bu çentik üzerine konumlandırılmakta. 5 MP çözünürlüğündeki selfie kameranın dışında cihazda 48 MP ana kamera ve ona eşlik eden 2 Megapiksellik derinlik lensi mevcuttur. Yazılımsal olarak Android 12 işletim sistemine sahip olan akıllı telefonun 5000 mAh büyüklüğünde bataryası vardır ve cihaz 15 Watt şarj desteği sunmaktadır. 164.4 x 76.3 x 9.1 mm boyutları bulunmakta olan ürünün ağırlığı ise 192 gramdır. Cihazın 4G LTE bağlantı desteği bulunmaktadır ve bunun da giriş segment için yeterli olduğu söylenebilir.

(Visited 6 times, 1 visits today)