Samsung’un giyilebilir cihazları Galaxy Fit serisi için yeni bir ürün piyasaya sürülüyor. Söz konusu ürün Galaxy Fit 3 olup yakın zamanda piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Samsung markasının teknoloji alanında önde gelen markalardan biri olduğunu biliyoruz. Marka giyilebilir cihaz alanda da faaliyet göstermekte olup, Galaxy Fit 3 de bir süredir beklenen bir giyilebilir ürün ve Galaxy Fit serisinin yeni cihazı olarak kendisini gösterecek. Böylece seri önemli bir yenilik kazanacak.

Galaxy Fit 3 akıllı bilekliğine dair gelen son raporlar Galaxy Fit 3 için çalışmaların yapıldığını gösteriyor. Galaxy Fit akıllı bileklik serisini belirli aralıklarla yenilemekte olan Samsung markası seriyi son olarak Eylül 2020 tarihinde yenilemişti ve bir süredir seri için yeni bir ürünün piyasaya sürülmesi bekleniyor ve bu beklentiler karşılanarak Galaxy Fit 3 akıllı bilekliğinin çıkışını gerçekleştireceğini söyleyebiliriz.

Bu yılın sonuna doğru hakkında resmi tanıtımın gerçekleştirilmesi beklenen Galaxy Fit 3 akıllı bilekliğinin Samsung’un iddialı seçeneklerinden biri olması bekleniyor. Modelin teknik özelliklerine ilişkin şu an için bilgi yok ancak son verilere göre üründe Galaxy Fit 2 modeline nazaran daha büyük bir batarya ve daha gelişmiş sensörlere yer verilecek. Ürünün fiyat tarafında da agresif bir şekilde sunularak pazarda iddialı konuma gelmesi amaçlanıyor.

Şu an serinin son versiyonu Galaxy Fit 2 akıllı bilekliği ülkemizde 529 TL fiyat etiketine sahip. Ürünün teknik özelliklerine değinecek olursak; 450 nit parlaklığa sahip 1,1 inç (126 x 294) AMOLED ekran ekranı bulunuyor. 159 mAh bataryası olan akıllı bileklik uyku takibi ve akitvite takibi gibi fonksiyonlara sahip. Cihazda 5ATM ve IP68 su geçirmezlik sertifikası bulunuyor. Akıllı bileklik kayış dahil olmak üzere 21 Gram ağırlığa sahip. Ürünün Bluetooth desteği de bulunmakta.

(Visited 8 times, 1 visits today)