Akıllı telefon üreticilerinden Samsung, Galaxy M31 akıllı telefonuna yönelik yeni bir güncelleme paylaştı. Telefon Android 12 Tabanlı One UI 4.1 yazılım sürümünü aldı. İşte habere ilişkin tüm ayrıntılar…

Samsung’un Galaxay M31 akıllı telefonu batarya canavarı bir model olarak bilinmekte olup, cihaz Mart ayı içerisinde Android 12 tabanlı One UI 4.1 yazılım güncellemesi kapsamında beta sürümünü almıştı. Bu sefer de kararlı güncelleme olarak kendisini gösterdi ve böylece Android 12 Tabanlı One UI 4.1 sürümü resmen çıktı.

Android 12 Tabanlı One UI 4.1 yazılım güncellemesinin içerisinde çok sayıda fonksiyon bulunuyor. M315FXXU2CVCE sürüm numarasına sahip olan güncelleme, Galaxy M31 modeli için son büyük çaplı güncelleme olma özelliğini taşımakta. Çünkü Galaxy M31 için Android 13 güncellemesinin yayınlanması beklenmiyor. Güncellemenin en önemli özelliklerinden birisi de 50’den fazla güvenlik açığını kapatıyor olmasıdır. Bu bağlamda kullanıcılar güvenlik tarafında daha güvenli bir deneyime kavuşuyor.

Yayınlanan yazılım güncellemesiyle karanlık mod deneyimi iyileştirilirken aynı zamanda her zaman açık ekran fonksiyonu geliştiriliyor ve tüm Samsung uygulamaları da güncelleniyor. Bu bağlamda kullanıcıların daha güvenli ve güncel bir deneyim açısından güncellemeyi uygulaması öneriliyor.

Galaxy M31 Teknik Özelliklerini Hatırlayalım

Galaxy M31 akıllı telefonu 2340×1080 Full HD+ Infinity-U Super AMOLED ekran ekrana sahip olup cihazın ekranı 6.4 inç büyüklüğe sahip. Samsung üretimi Exynos 9611 yonga setini kullanmakta olan akıllı telefonda 64 MP ana lens + 8 MP + 5 MP lens bulunuyor. Ön yüzünde ise önde 32 Megapiksellik f2.0 diyafram açıklığında kamera bulunuyor. Telefonda 6 GB RAM , 6000 mAh batarya yer almakta olup, cihazın bataryası hızlı şarj desteğine de sahip. Akıllı telefonda depolama olarak ise 128 GB dahili depolama alanı bulunmakta olup 512 GB’a kadar mirco SD kart desteği bulunuyor.

(Visited 15 times, 1 visits today)