Teknoloji markalarından General Mobile çalışmalarına tam gaz devam etmekte ve yeni akıllı telefon modelinin tanıtımını resmen yaptı. İşte GM22S hakkındaki son haberler…

Yerli telefon üreticilerinden olan General Mobile çalışmalarına tam gaz devam etmekte. Bu sefer de GM22S isimli akıllı telefon modelinin tanıtımını gerçekleştirdi.

Teknoloji sektöründe içerisinde bulunduğumuz çeyrek kritik öneme sahip olup pek çok marka bu süreçte ardı ardına tanıtımlar yaptı ve bu sefer de yerli akıllı telefon üreticilerinden biri olarak bilinen General Mobile tarafından yeni GM22S isimli akıllı telefon modelinin tanıtımı yapılmış olup, cihaz giriş segmente yönelik olarak gelmektedir. Ürünün teknik özelliklerine değinecek olursak;

GM22S Teknik Özellikleri

Akıllı telefonda 2.0 GHz hızında çalışmakta olan 8 çekirdeği bulunan Helio G25 yonga seti yer almaktadır. Cihaz 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanına sahiptir. MicroSD kart ile depolama alanı genişletilebilmektedir.

Telefon siyah ve beyaz olarak iki farklı renk seçeneğiyle satılmaktadır. Ekran tarafında HD+ çözünürlüğünde 6.52 inç boyutunda ekrana sahiptir. 52 MP ana lensi bulunan cihaz üçlü kamera dizilimine sahiptir. 5G ve Wi-Fi 6 teknolojileri bulunmakta olan cihazda 5000 mAh büyüklüğünde batarya kullanılmaktadır. Bu bağlamda cihaz standart bir deneyim sunmakta olup, ekran tarafında da büyük ekranlı cihazlar arasındaki yerini aldığını söyleyebiliriz.

HyperEngine teknolojisi ile beraber bir günü aşan kullanım süresine sahip olan türün, lansmana özel olarak GM Garanti Plus paketi hediyesi ve 3 yıl garantili olarak satışa çıkarılmıştır.

Fiyatı ne kadar?

4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı yer almakta olan akıllı telefon modelinin fiyatı ise 3.999,00 TL olarak belirlenmiştir. Cihazın giriş segmentte konumlandırıldığı ve iddialı bir fiyat etiketiyle piyasaya sürüldüğü söylenebilir. Habere dair görüşlerinizi hemen alt kısımdaki yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

(Visited 19 times, 1 visits today)