General Mobile markası GM Watch akıllı saatinin tanıtımını gerçekleştirdi. Ürün özellikle uzun pil ömrü ve şık görüntü vurgusuyla ön plana çıkıyor.

Yerli teknoloji firmalarından General Mobile, her ne kadar özellikle bir dönem piyasaya sürdüğü kronik sorunlu telefonları nedeniyle şöhret açısından çok iyi durumda olmasada kendisini geliştirerek yoluna devam ediyor ve bu sefer de yeni akıllı saatinin tanıtımını gerçekleştirdi.

General Mobile, GM Watch akıllı saatinin tanıtımını yaptı. Böylece saatin sahip olduğu teknik özellikler belirlendi. GM Watch modelinin 1.3 inç büyüklüğe sahip olan TFT LCD ekranı bulunuyor ve bu ekran 240×240 piksel çözünürlük sunuyor. 2D Panda isimli ekran koruma teknolojisi kullanan akıllı saat suya ve toza karşı IP68 dayanıklılık sertifikası kullanmakta.

GM Watch modelinin kasası metal tasarım yapısında olup, ekranın çerçevesinde çizgiler ve sayılara yer verilerek böylece klasik görünüm güçlendirilip farklı bir hava katılmış. Kadran görünümü değiştirilebilen akıllı saat ile egsersiz takibi yapabilme, saat ayarlarını değiştirebilme, hava durumu bilgilerini takip edebilme, uzaktan kamera fonksiyonunu kullanabilme, müzik kontrolü yapabilme ve dahası olmak üzere pek çok fonksiyonu gerçekleştirebiliyorsunuz. Akıllı saat 12 farklı spot modunun detaylı takibini yapabiliyor ve bu hususta CyweeMotion algoritmasını kullanıyor. Sahip olduğu sp02 sensörü ile de kandaki oksijen seviyesini analiz edebiliyor.

GM Watch modeli iPhone telefonları desteklememekte olup, Android cihazlarla uyumlu çalışan GM Watch App uygulaması bulunuyor. Bu uygulama aracılığıyla kullanıcılar 40’ın üzerinde kadran seçeneğini indirme imkanına sahip oluyor.

Ön siparişe açıldı

General Mobile’ın yeni akıllı saati GM Watch, ön siparişlere 799,00 TL fiyat etiketiyle açılmış durumda. Nasıl bir satış performansı sergileyeceği merak edilen ürün kutudan siyah renkli silikon kordon ile çıkıyor. Aynı zamanda yeşil, mavi, kırmızı gibi alternatifleri de bulunacak.

(Visited 15 times, 1 visits today)