Samsung Galaxy cihazlarda görünümü değiştirmeye yarayan Good Lock modüllerine ve özelliklerine değinmekteyiz. İşte detaylar…

Samsung telefonlarda önceden yüklü olarak gelen Galaxy Store üzerinden arama yaparak indirebileceğiniz Good Lock uygulaması, Galaxy cihazınızın görüntüsünü ve verdiği hissi yeniden tatmanıza imkan tanıma olan bir uygulama paketi olarak öne çıkmaktadır. Kilit ekranı, son uygulama düzeni, ana sayfa , hızlı ayarlar paneli ve daha fazlasını özelleştirmek için kullanmanıza imkan tanımaktadır.

Good Lock’u indirip açmanızın ardından uygulamanın içerisinde çeşitli modülleri aktif edebilirsiniz. Good Lock programının sahip olduğu pek çok modül bulunuyor. Söz konusu modülleri indirme düğmesine bastığınız zaman yüklemek için Galaxy Store’a gidebilirsiniz. Böylece kullanmayı düşünmediğiniz modülleri boşuna depolama alanında tutmamış, kullanacaklarınız indirmiş olursunuz.

Good Lock Modülleri:

Home Up

Uygulamayı yüklemenizden sonra indirilen ilk modül olarak Home Up karşınıza çıkmaktadır. Galaxy kullanıcıları için varsayılan özelleştirme çözümü olarak sunulan Home Up ile yedekleme, geri yükleme, görev değiştirici, ana ekran düzenleme, klasör düzenleme gibi çeşitli ayar gruplarını kullanabilir, daha temiz bir görüntü elde etmek adına düzenlemeler yapabilirsiniz.

Wonderland

Bir video duvar kağıdı oluşturmak için kullanabileceğiniz etkili modüldür. Canlı duvar kağıdı oluşturmanızı sağlar. Modülü indirmenizin ardından nasıl çalıştığını anlamanız için ön ayarlar gösterilecektir. Ön ayarları kendinize göre düzenleme imkanına da sahipsiniz.

Theme Park

Telefonunuzda özel renk paletleri seçmenizi sağlar. Kendi başınıza renk paleti oluşturmanıza izin vermesede verilen seçenekler de gayet iyi gözükmektedir. İstediğiniz rengi kullanarak telefonunuza özel bir tema oluşturma işini Theme Park ile yapabilir, böylece daha özel bir deneyim elde edebilirsiniz.

LockStar

Kilit ekranını özelleştirmeye imkan tanımakta olan LockStar modülü, bildirim simgeleri, müzik widgeti, saat v.b. b sistem simgelerinin konumunu manuel değiştirmeyi sağar. Hızlı başlatma ile ilgili kısayolları değiştirmeye, bunun yanında minimalist bir görünüme sahip olmaya imkan tanır.

One Hand Operation +

Play Store üzerinde de ücretsiz olarak sunulan One Hand Operation + modülü sistem kullanıcı arayüzünde daha hızlı bir şekilde gezinti yapabilmek için kullanılabilecek bir modüldür. Bu modül ile ana ekrana gitme gibi komutsal fonksiyonların sayısını artırabiliyorsunuz.

(Visited 4 times, 1 visits today)