Günümüzün en popüler oyun platformlarından Steam üzerinde envai çeşit bilgisayar oyunu satılmakta olup, Hunt : Showdown oyunu da bunlardan biri olarak dikkat çekiyor. Şimdi oyun için büyük bir indirim meydana geldi. İşte habere ilişkin ayrıntılar…

Hunt : Showdown video oyunu gerek grafikleri gerekse oynanışıyla oyuncuların taktirini toplayan bir video oyunu olup, büyük bir indirimle kendisini gösterdi. Oyun için %55 oranında indirim gerçekleştirildi. Böylece normal fiyatı 109,00 TL olan oyun %55 indirimli olarak 49,05 TL’ye indi.

Uygulanan indirim fırsatı 7 Nisan akşamına kadar geçerliliğini sürdürecek olup, oyuncular 7 Nisan gününe kadar oyunu oldukça avantajlı fiyatlardan satın alabilecek. Oyuna Steam üzerinden sahip olabilmek için ilk olarak Steam hesabınızın olması gerekiyor. Bunun için Steam uygulamasını bilgisayarınıza yükleyip çalıştırın ve üyeliğinizi oluşturup giriş yaptıktan sonra Steam mağazasına girerek Hunt : Showdown yazın. Ardından Sepete Ekle butonuna tıklayın. Ödemeyi yapmanızın ardından oyun Steam kütüphanenize eklenecek ve indirmeniz için hazır hale gelecektir.

Hunt : Showdown Hakkında

Oyunda ürkütücü canavarları öldürmekle görevlendirilen bir avcıyı kontrol ediyorsunuz. İster tek başınıza oynayabilir isterseniz de iki veya üç kişilik takımlar kurabilirsiniz. Hedefinizi öldürüp ödülü toplayabilirsiniz ancak ödülü kazandığınız zaman haritada yer alan diğer avcılar ödülü sizden almak için peşinize düşecektir. Ödülünüzü çalmak isteyen diğer oyuncular sizi avlamadan bir tahliye noktasına ulaşmalısınız ve hayatta kalmalısınız.

Oyunu en fazla 12 kişilik kapasiteye sahip haritalarda tek başınıza veya arkadaşlarınızla beraber ekip halinde oynayabilirsiniz. İpuçlarını toplamak ve hedefin izini sürebilmek için Ruh Bakışını kullanabilirsiniz. Oyun içerisinde ekipmanınız için zaman zaman eşya toplamanız da gerekmekte olup, giderek küçülen ödül havuzundan tatminkar bir pay alabilmek için büyük bir çaba sarfetmeniz gerekebilir.

(Visited 15 times, 1 visits today)